Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Grey Kitap Yorumu - E. L. James


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Grey Kitap Yorumu - E. L. JamesGrey Kitap Yorumu ile karşınızdayım. Grinin Elli Tonu ve diğer kitaplarını bir süre önce okumuştum. Sadece Grinin Elli Tonu'nu okuyanlar için Christian Grey karakteri biraz itici gelse de, yani kitabı tamamen cinsel içerikli gibi görseler de 2. ve 3. kitabı okuduğunuzda kuşkusuz bir savunma yapasınız geliyor. Karanlığın Elli Tonu'nu ilk okuduğumda Christian için işlerin pek de iyi gitmediğini anladım.

AYRICA: Aşk Mutluluk Getirir mi? Mutluluk için Aşk Yeterli mi?

Anastasia için yapmaya başladığı fedakarlıklar ve yine Ana ona dokunduğunda kasılıp kalması, üvey babasının ona yaşattıklarını hatırlaması gerçekten içinizi sızlatıyor. Özgürlüğün Elli Tonu'na geldiğinizde ise Christian'ın babalık konusundaki davranışları, tedirginlikleri, iyi bir eş olabilmek için yaptıkları ve en önemlisi ne kadar fazla yol kat ettiğini görebiliyorsunuz. GREY ise çok farklı bir deneyim...

AYRICA: Mutsuz İlişkinin Nedenleri Nelerdir? 4 Mutsuz İlişki Sebebi

Grey Kitap Yorumu

Grey Kitap Yorumu

AYRICA: 4 Maddede İlişkiyi Bitiren Sebepler - İlişki Bitirme Nedenleri

Grey'i çıkar çıkmaz hemen alıp aynı gün içerisinde bitirdim. Mükemmeldi. İnanılmazdı. Daha ne kadar fazla Christian'a üzülebilirim diyorsunuz, Grinin Elli Tonu serisinde okumadığınız ve o daha küçük bir çocukken başına gelen şeyleri Grey'de okuduğunuzda inanamıyorsunuz. Anastasia'nın bile bilmediği ve asla bilemeyeceği o acılı yaşanmışlıkları sizi esir alıyor. Tamamen onun kafasından geçen her şeyi görebiliyorsunuz tabii sadece hüzünlü şeyleri de değil.

AYRICA: İlişkiyi Canlandırmak (Güçlendirmek) için Neler Yapılmalı?

Aynı zamanda Grinin Elli Tonu'nda asla geçmeyen, Anastasia'nın uyuduğu sahnelerde onun neler yaptığı ya da Anastasia Steel ile ilk tanıştığı o gazete röportajından sonra Christian'ı aslında Anastasia'yı araştırdığı ve çalıştığı iş yerinin önünde onu ne kadar beklediğini de öğreniyorsunuz.

AYRICA: Gerçek Aşk ve Bağlanma Arasındaki 5 Fark

Grinin Elli Tonu'nda olduğu gibi Anastasia'nın iş yerine oralarda bir işi olduğu için gelmiyor. Orada işi bile yok! Yatırımı bile yok! Hepsi yalan, sadece Ana için geliyor o kadar yolu.

AYRICA: Okunması Gereken Kitaplar - Tüm Zamanların En İyi 25 Kitabı (1)

Üstelik Anastasia'ya onun istediği şekilde davranmaya çalışırken yaşadığı karışıklık, aşık olmaya başlayıp bunu fark edememesi ve daha bir sürü şey.

AYRICA: 6 Adımda Erkekler Bir İlişkiden Ne Bekler?

Eğer Grinin Elli Tonu kitabını okuduysanız bence hemen arkasından Grey'i okuyun ve diğer kitaplara öyle devam edin ya da ilk Grey'i okuyun ve Grinin Elli Tonu serisine öyle başlayın. E. L. James tüm seriyi gerçekten mükemmel bir şekilde kurgulamış. Umarım siz de Grey'i ve Grey Kitap Yorumu'nu en az benim kadar beğenirsiniz. Keyifli okumalar.

AYRICA: Erkekleri Çekici Yapan 7 Önemli Faktör

Puan: 9/10
Kitap Adı: Grey
Orijinal Adı: Grey
Yazar: E. L. James
Çeviri: İstem Erdener
Yayınevi: Doğan Kitap
Sayfa Sayısı: 600
Basım Yılı: 2015

Grey kitap yorumu yazımın sonuna geldik. Kitabı okuduysanız, neler düşündüğünüzü aşağıdaki yorum alanından bize yazmayı unutmayın. Okumadıysanız da okunacaklar listenize ekleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli okumalar.

Diğer kitap yorumları içeriklerimiz:


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık