Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Teknobeyin - Teknolojinin Beyni
Teknoloji, internet, sosyal medya, yazılım, oyun, webmaster ve birçok güncel içerik sizlerle.

Reklam

Neden Teknobeyin?

  1. Teknobeyin, her geçen gün daha da fazla artış gösteren bir ziyaretçi kitlesine sahiptir. Her gün farklı ilgi alanlarına sahip binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir.
  2. Teknobeyin, birçok aramada ilk sırada yer almaktadır. Ayrıca aranma hacmi yüksek birçok sıralamada da ilk sayfada yer almaktadır.
  3. Teknobeyin, güncellik ve özgünlük konusunda oldukça hassasiyet göstermektedir. Bu yüzden her gün güncellenmektedir. İçeriklerimiz tamamen özgün yazılardan oluşmaktadır.
  4. Teknobeyin, sadece yasal paylaşımlara yer vermektedir. Yasal olmayan program ve paylaşımlara hiçbir şekilde yer vermemektedir.
  5. Teknobeyin, sosyal paylaşım sitelerinden olan Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, Flickr, Tumblr ve VKontakte hesaplarını aktif olarak güncellemektedir.

Reklam Seçeneklerimiz

125 x 125 Reklam Alanı
Konum: Sabit (1 Aylık = 30 gün)

285 x 70 Reklam Alanı
Konum: Sabit (1 Aylık = 30 gün)

728 x 90 Reklam Alanı
Konum: Sabit (1 Aylık = 30 gün)

Tanıtım Yazısı Hakkında

  • Tanıtım yazısı ücreti için iletişim sağlayınız.
  • Tanıtım yazısı tamamen tarafımızca özgün olarak yazılır.
  • Tanıtım yazısı en fazla 3 adet farklı link barındırabilir.

Ödeme Yollarımız

İş Bankası, Enpara, Payoneer ve WebMoney

Ücret İadesi Hakkında

Teknobeyin, reklamınızı 30 gün boyunca stabil çerçevede yayımlamaya özen gösterecektir. Ancak ne yazık ki ücret iadesi çerçevesinde bir çalışma şeklimiz bulunmamaktadır. Bu bağlamda reklam vermek veya vermemek konusunda net bir karara varmanızı öneririz.

Reklam Yayımlanma Taahhüdü

Teknobeyin olarak reklamınızın ödeme günü gelmeden önce tarafınıza ödeme hatırlatma e-postası gönderiyor olacağız. Ödemesi yapılmayan reklamlar ise süresi dolduğunda kaldırılmaktadır.

Lütfen İletişime Geçmeden Önce Okuyunuz

Aklınızda farklı reklam şekilleri mevcut ise, bu reklam şekillerini bize iletebilirsiniz. İstediğimiz reklamı kabul edip, etmeme hakkını elimizde bulundurduğumuzu belirtmek isteriz. Karşılıklı link, banner değişimleri v.b. yapmamaktayız. Sadece reklam alımı yapıyoruz.

İletişim

Bazı Referanslarımız

Akasya Koleji Wix EaseUS Alibaba Monster Notebook Tam İndir Plus11 Media Markt Radore Govego UP! Watch Aksa Akustik Otoredi En Son Haber AndroidPIT Oyun Kolu Seozeo Gruppal Hediye Sepeti Hediye Fabrikası Kizoa

Daha birçok referansımız bulunmaktadır.

Yukarı Çık