Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Teknobeyin - Teknolojinin Beyni
Teknoloji, internet, sosyal medya, yazılım, oyun, webmaster ve birçok güncel içerik sizlerle.

Koşullar

Kullanım Koşulları

  • Teknobeyin.com web sitesine ait kullanım şartları, önemli kısımlar ve merak edebileceğiniz hususlar çerçevesinde aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

Kaynak

  • Teknobeyin.com daima özgün ve doğal içerik hazırlamaya özen göstermektedir. Bu bağlamda Teknobeyin.com'dan alıntı yaptığınız yazılar çerçevesinde ilgili yazıya kaynak bağlantısı vermeniz etik çerçevede en uygun olanıdır.

Yorumlar

  • Teknobeyin.com'a gönderilen yorumlar onay aşamasından geçmektedir. Gönderilen yorumlar konusunda ilgili sorumluluk yorum gönderene aittir. Bu bağlamda Teknobeyin.com bir sorumluluk kabul etmemektedir. Buna ek olarak, Teknobeyin.com, yorumların ahlâkî çerçevede olup, olmadığına dikkat edeceğini ve bu doğrultuda ilgili yorumları yayımlamaya özen göstereceğini dile getirebilmektedir.

Kullanım

  • Teknobeyin.com'da yer alan tüm içerikler (görseller ve videolar ile birlikte) tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Farklı bir amaç söz konusu değildir. Bu bağlamda içeriklerin, ziyaretçiler tarafından nasıl kullanılacağına dair ilgili sorumluluk ziyaretçilere aittir.
  • Teknobeyin.com'da yer alan içeriklerin ziyaretçiler tarafından, hangi şekilde olursa olsun, kullanımından ötürü doğabilecek olası sonuçların sorumluluğu ziyaretçilere aittir. Ziyaretçilerin mevcut içerikleri kullanım şekli tamamen kendi insiyatiflerindedir.

Güvenlik

  • Teknobeyin.com, sağlıklı bir ziyaretçi deneyimi sunmak adına birçok istatistiksel ve veri bazlı aracı kullanmaktadır. Bu bağlamda elde edilen veriler yalnızca sağlıklı bir ziyaretçi deneyimi sunmak adına kullanılmaktadır. Pratik olarak ilgili araçların tarafınızın aleyhine bir durum meydana getirmesi söz konusu değildir.
  • Teknobeyin.com, güvenlik çerçevesinde IP adresi ve log dosyaları gibi birçok veriyi periyodik olarak incelemekte ve saklamaktadır. Bu veriler gerçekleştirilen ziyaretleri, izinli veya izinsiz yapılan işlemleri ve gönderilen yorumlar kapsamında olabilmektedir. İletişim çerçevesinde tarafımıza gönderilen tüm e-postalar da aynı şekilde saklanmaktadır. Bu tip aksiyonlar, karşılıklı çıkarların korunması adına alınmaktadır.
Yukarı Çık