Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Teknobeyin - Teknolojinin Beyni
Teknoloji, internet, sosyal medya, yazılım, oyun, webmaster ve birçok güncel içerik sizlerle.

Hakkında

Teknobeyin, 09.11.2010 tarihinde WordPress altyapısı ile oluşturulmuş olan ve ağırlıklı olarak teknoloji yayını yapan bir teknoloji sitesidir. Kuruluşumuzdan bu yana "farklı olmak" şeklinde nitelendirebileceğimiz ilkemizden ödün vermemek adına elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Önceliklerimizin üst kısmında "prestij" kavramı yer almaktadır. Tüm çalışmalarımızı, prestij kavramını göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Tamamen "ziyaretçi dostu" bir site oluşturabilmek adına, reklam şekillerimizi en ince ayrıntısına kadar düşünerek ayarlamaya özen göstermekteyiz. Hedefimiz, insanların keyif alarak teknolojik gelişmelerden haberdar olmasını sağlamaktır. Kuruluşumuzdan bu yana, bu düşüncemizi hâlâ yeniymiş gibi benimsemeye devam etmekteyiz. Farklı olmak adına da çalışmalarımızı elimizden geldiğince artırmaya özen gösteriyoruz. En azından, amacımızın "en çok para kazanan teknoloji sitesi olmaktan ziyade, en çok takdir edilen teknoloji sitesi olabilmek" olduğuna adımız gibi emin olduğumuzun altını çizmek isteriz. Bu konudaki kararlılığımız doğrultusunda her geçen gün, kendi çizgimizde ve ziyaretçilerimizin bize olan güveni doğrultusunda daha da hızlı adımlar ile ilerlemeye devam etmekteyiz.

Amacımız, Teknobeyin'in insanların ağzına pelesenk olmasını sağlamaktan ziyade insanların beyninde yer edinmesini sağlamaktır. Bunu başarmak adına çeşitli çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Projemize inanan, takip eden ve birçok kişiye tavsiye eden tüm ziyaretçilerimize ilgilerinden ötürü Teknobeyin olarak çok teşekkür ederiz.

Teknobeyin
Teknolojinin Beyni

Yukarı Çık