Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Takdir Edilmek Mutlu Ediyor


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Takdir EdilmekKimsenin onayına ihtiyaç duymasak da, takdir edilmek bizi mutlu ediyor, bu da bir gerçek. Özellikle büyük bir mücadele verdiğinizde ve başarıyı sağladığınızda, ya da çok zor bir dönemden en az hasarla çıktığınızda, insanların sizi takdir etmesi, gururunuzu tatmin etmesi, motivasyon açısından olumlu bir hareket olarak kabul ediliyor.

AYRICA: Motivasyonumu Nasıl Yükseltebilirim Diyenler için 5 Öneri

Takdir Edilmek - Motivasyon

AYRICA: Motivasyonumu Kaybettim! Nasıl Arttırabilirim?

Tek başına birçok iş başarabiliyorken, bunun görülmesi, fark edilmesi ve takdir edilmesi gerçekten de önemli bir durum. Buna ihtiyacınız olmadığını düşünebilirsiniz fakat bu gerçekleştiğinde de, içinizde, derinlerde bir yerde mutlu olan yanınızı da görmezden gelemezsiniz.

AYRICA: Kendi Kendine Motivasyon için 5 Kolay Teknik

İşte bu yüzden de, kin, kıskançlık gibi bir anlamı olmayan duyguları yok sayıp, hak eden, gerçekten emek verdiğini gördüğünüz, gücüne hayran olduğunuz, hayatta mücadele etmeyi hiç bırakmayan insanları, takdir etmeniz çok önemli çünkü bu takdire ihtiyaç duyabilirler. Abartılı bir hareketle değil, derin bir saygıyla bunu dile getirerek, karşı tarafa olumlu yönde bir motivasyon sağlayabilir, özgüvenini destekleyebilir ve mutlu olmasına neden olabilirsiniz.


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık