Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

WhatsApp'ta Daha Fazla Mesajı Sabitlemek Artık Mümkün!


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


WhatsAppWhatsApp sohbetlerinde, önemli bir mesajı sabitlemek istediğinizde, bu seçim yalnızca bir mesaj üzerinde geçerli oluyordu. Sohbet içerisinde, sizin için önem teşkil eden bir mesajı seçili tutarak sabitleyip, sohbet penceresinde en üstte kalmasını sağlayabiliyordunuz. Başka bir mesajı sabitlemek istediğinizde ise, sabitlenen mesaj yerini yenisi ile değiştiriyor idi. Artık bu durum değişiyor. WhatsApp’ta daha fazla mesajı sabitlemeniz mümkün olabilecek!

AYRICA: WhatsApp Web Videoları Bilgisayara İndirme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Mesaj Sabitleme

AYRICA: WhatsApp Profil Fotoğrafı Görünmüyor Sorunu - Profil Fotoğrafı Neden Görünmez?

Platform, kişinin, bir tane değil de isterse üç tane mesajı sabitlemesine imkân verecek. İlgili mesajlar, tıpkı daha önce olduğu gibi tıklanabilir olarak sohbet penceresinde, üst kısımda yer alıyor olacak. Önemli mesajlara, sohbet içerisinde uzun süre aramaya gerek kalmadan, sabitleyerek kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

AYRICA: WhatsApp Web Ekran Kilidi Ayarlama Nasıl Yapılır?

Bir mesajı sabitleyebilmek için, tercih doğrultusundaki mesajın üzerine basılı tutup ilgili araçlardan, “Sabitle” seçeneğini tercih etmek yeterli fakat seçtiğiniz mesajı belirli bir süre ile sabit konumda tutabiliyorsunuz. 24 saat - 7 gün - 30 gün boyunca, seçtiğiniz mesajlar sabitlenmiş olarak kalıyor daha sonra ise sabitleme özelliği devredışı konuma geliyor.


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık