Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Samsung Galaxy S4 ile İlgili En Yaygın 9 Problem ve Çözümleri


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Bu yılın en çok satılan telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S4’ü satın alan kullanıcılar tarafından en çok bildirilen 9 sorunu sizler için inceledik ve en kalıcı çözümleri araştırdık. Her ne kadar yeni tasarlanmış olmasına karşın Samsung tarafından çözülemeyen ve bazı şanssız kullanıcılara denk gelen veya bazı kullanıcı hataları nedeniyle sonradan meydana gelen bu hataları ve çözümlerini gelin birlikte inceleyelim. Ayrıca sorunların bazılarında geçen "fabrika ayarlarına döndürmelisiniz." talimatlarının nasıl yapılacağını, yazının en sonunda sizler için anlattık.

1. Galaxy S4 Şarj Sorunu ve Çözümü

Her cihazda olduğu gibi S4 için de şarj sorunu oldukça sık karşılaştığımız problemlerden biri. Bu sorun genellikle, yanlış şarj cihazlarından yapılan hatalı şarj etmelerden, cihazın aldığı darbeler nedeniyle bataryanın zarar görmesinden kaynaklanır. Cihazınız şarj olmuyorsa işte çözüm.

 • Doğru parçaları kullandığınızdan emin olun. Eğer tek parça şarj aleti kullanıyorsanız şarj aletinizi başka cihazlara bağlayarak çalışıp çalışmadığını deneyin. Eğer şarj aletiniz diğer cihazlarda da aynı şekilde şarj ediyor ya da çalışmıyorsa, yeni bir şarj aleti edinin ya da garanti kapsamında yenileyin.
 • Orijinal şarj aleti kullanmıyorsanız, kullandığınız şarj aleti ile telefonunuzun aynı voltajda değerlere sahip olduğundan emin olun. Cihazınızı şarj edecek olan voltaj, kullanım kılavuzunuzda belirtilir. Bu voltaja uygun bir şarj aleti edinin.
 • Hâlâ şarj olmuyorsa sorun cihazınızın şarj girişinden kaynaklanabilir. Bunun için cihazınızı USB kablosu ile bir bilgisayara bağlayın. Eğer telefonunuzu bilgisayarda görüntüleyebiliyorsanız sorun şarj aletinizdedir ancak görüntüleyemiyorsanız sorun cihazınızdadır. Bunun için cihazınızı servise gönderip şarj girişinin değiştirilmesini talep edin.

2. Galaxy S4 Batarya Sorunu ve Çözümü

Son günlerde kullanıcıların çok fazla uygulama edinmesi nedeniyle, maalesef bataryalar çok fazla dayanamıyor. Ya daha %20’deyken cihaz kapanıyor, ya da batarya çok kısa bir süre içerisinde boşalıyor. Eğer şarjınızın daha uzun süre gitmesini istiyorsanız işte çözüm.

 • İlk olarak cihazınızda hangi uygulamanın daha çok çalıştığını görmeniz gerek. Bunun için; "Ayarlar >> Daha Fazla >> Pil"e gidin. İlk sırada olan uygulamalarınız için yapmanız gerekenler.

Hücre Askıda: Bu demek oluyor ki cihazınızın ekranı kapalıyken bile Wi-Fi ya da mobil veri açıktır ve bunlar bataryanızı bitirir. Kullanmadığınız sürece internet bağlantınızı kapatın.

Ekran: Ekran parlaklığınız bataryanızı tüketen ilk uygulamalardan biridir. Mümkün olduğunca ekran parlaklığınızı düşürerek, güç tasarrufu modunu açık bırakın.

Diğer uygulamalar için, uygulamaları kullanmadığınızda kapatmanızı öneririz.

 • Wi-Fi ve mobil verinizi, Bluetooth ve Senkronizasyonu, GPS, NFC ve diğer bağlantı gerektiren özellikleri olabildiğince kapalı tutmaya çalışın.
 • Tüm bu işlemlerden sonra cihazınız hala çok hızlı şarj tüketiyorsa Juice Defender uygulamasını indirmenizi öneririz.

3. Galaxy S4 Isınma Sorunu ve Çözümü

Kullandığınız uygulamaların, bataryanızla ilgili güç akışını sağlarken, bazı olayların ters gitmesi sonucu aşırı ısınma sorunu gerçekleşir. Ayrıca cihazınızla aynı anda iki işlemi gerçekleştirmeye çalıştığınızda da aynı sorun gerçekleşir. İşte çözüm.

 • Güncelleştirmelerinizi düzenli olarak yapın. Eğer bir uygulamada açık varsa, bu açık en kısa sürede yeni güncelleştirmelerle düzeltilir.
 • Mümkün olduğunca, cihazınızı şarj aletine takılıyken kullanmamayı deneyin. Çünkü bataryanın doldurulurken aynı anda da boşaltılması, cihazınızın ısınmasına neden olur.
 • Aynı anda iki işlemin yapılması da, cihazınızı zorlar. Örneğin müzik dinlerken aynı anda oyun oynamanız, cihazınızı ısıtır. Bu işlemleri yapmamaya özen gösterin.

4. Galaxy S4 Beklenmedik Şekilde Kapanma Sorunu ve Çözümü

S4 ile ilgili duyduğumuz diğer sorunlardan biri de, cihazın durduk yere kapanması sorunu. Bu sorun, bataryanızdan ya da diğer fiziksel problemlerden kaynaklanabilir. Ayrıca bazı yazılımsal sorunlar da cihazınızın beklenmedik şekilde kapanmasına yol açabilir. İşte çözüm.

 • Eğer cihazınızın bataryasında şişme ya da pil yatağına oturmama sorunu varsa, cihazınıza yeni bir batarya almanızı ya da garanti kapsamında servise göndermenizi öneririz.
 • Eğer SD kart kullanıyorsanız, bazı yeniden başlatma problemleri, SD kartınızda bulunan hatalı kaynak kodlarından kaynaklanıyor olabilir. Bunun için cihazınızı bir süre SD kart olmadan kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer SD kartı çıkardığınız zaman sorununuz ortadan kalkıyorsa, yeni bir SD kart almanızı öneririz.
 • Darbelere bağlı olarak da, cihazınız kendini yeniden başlatabilir. Bu, cihazın donanım parçalarının gördüğü zarara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Sorunu ortadan kaldırmak için cihazınızı, garanti kapsamında onarabilirsiniz.

5. Galaxy S4 Kamera Sorunu ve Çözümü

S4 için sık karşılaşılan sorunlardan bir diğeri de, kamera problemi.  Özellikle fotoğraf çekiminden, video kaydetmeye geçme sırasında yaşanan donma sorunları nedeniyle, “Kamera uygulaması durduruldu.” hatası verebilir ya da kaydı yapılan medyayı algılamayarak silinmesine yol açabilir. İşte çözümümüz.

 • Eğer cihazınızda kameranızı kontrol eden farklı uygulamalar varsa bunlar kameranızın donmasına, kapanmasına ya da yeniden başlatılmasına neden olabilir. Eğer cihazınız bu uygulamaları indirmeden önce kamera konusunda problem yaşamadıysa, bu uygulamaları kaldırmanızı öneririz.
 • Kameranız ile çok fazla medya kaydı yaptıysanız bir süre sonra uygulamanın önbelleğinin dolması nedeniyle de kameranız hata verebilir, donma problemleri yaşayabilir ya da yeniden başlatılabilir. Bunun için “Ayarlar >> Uygulama Yöneticisi >> Hepsi sekmesi >> Kamera” uygulamasına tıkladıktan sonra uygulama bilgilerinden kayıt yeri bölümüne gelip “Veriyi Sil” butonuna bastığınızda kamera uygulamanız üzerine depolanmış olan önbelleği boşaltarak uygulamanın hızlanmasını sağlar.
 • Eğer sorununuz hâlâ çözülmediyse, problem Android sürümünüzden kaynaklanıyor olabilir. Bu nedenle cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmenizi öneririz.

6. Galaxy S4 Wi-Fi Sorunu ve Çözümü

Kullanıcıların en çok şikâyet ettiği Galaxy S4 sorunlarından biri de, Wi-Fi bağlantı sorunu. Wi-Fi’nızı açtıktan sonra cihazınızın taradığı ağ bağlantıları içerisinde, bağlanmak istediğiniz ADSL’nin çekim gücü yüksek olsa bile, IP adresi alınıyor dedikten sonra bağlantı kopma sorunları yaşanabilir. Ayrıca takipçilerimizden Galaxy S4 Wi-Fi açılmıyor yorumları ile karşılaştık. İşte çözümümüz.

 • Bu problem, cihazınızın mobil bağlantı ayarlarından kaynaklı bir sorundan dolayı oluşabilir. Bunun için cihazınızın “Aramalar” bölümüne girip, “ *#0011# ” tuşlarına basıp Servis Modu’na geçtikten sonra “Menü” tuşuna basıp açılan menüdeki Wi-Fi yazısının üzerine tıklayınız. Daha sonra Ping Test yazısının üzerindeki kapat-aç tuşuna basıp Wi-Fi’yı resetleyin.
 • Eğer sorununuz hâlâ çözümlenemediyse cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.

7. Galaxy S4 Bluetooth Sorunu ve Çözümü

Bazı akıllı telefonlarda olduğu gibi Galaxy S4’de de bluetooth problemi oluşmaktadır. Bu problemleri birkaç adımda düzeltebiliriz. İşte çözüm.

 • İlk olarak “Ayarlar >> Bluetooth” sekmesine giderek “bluetooth”unuzu açın ve kapatın. Ardından bağlanamadığınız cihazın üzerine basılı tutarak “Cihazı Unut” butonuna tıklayın ve ardından bluetooth’u açıp tekrar cihazla eşleştirin.
 • Eğer bluetooth bağlantınız çalışmıyorsa “Ayarlar >> Uygulama Yöneticisi >> Hepsi sekmesi >> Bluetooth Paylaşımı” uygulamasına girin ve veriyi sil butonuna tıklayın.
 • Eğer sorununuz hâlâ çözümlenemediyse, cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.

8. Galaxy S4 Sim Kart Sorunu ve Çözümü

Akıllı telefonlarda görülmemesi gereken sorunlardan birisi de, S4’de karşılaştığımız Sim kart problemidir. Cihazın Sim kartı algılayamaması sonucu oluşan bu problem, internet ve servis bağlantılarınıza ulaşamamanıza neden oluyor. İşte çözümü…

 • S4’ünüzü kapatıp, Sim kartınızı çıkartınız. Sim kart yuvasının temiz ve kuru olduğundan emin olunuz ve kartınızı tekrardan yerine yerleştiriniz.
 • Cihazınızı yeniden başlattıktan sonra hâlâ servis bağlantısı alamıyorsanız, başka bir Sim kartı kullanarak cihazınızı tekrar başlatın ve sorunun cihazınızda olup olmadığını kontrol ediniz.
 • Eğer sorun cihazınızdaysa, garanti kapsamında cihazınızın onarılmasını talep edin.

9. Galaxy S4 Donma Sorunu ve Çözümü

Fazla uygulama kullanımı ve aylık bakımları yapılmaması sonucu, her cihazda olduğu gibi S4’de de donma sorunlarının yaşanması çok normaldir. Bu sorunlar günlük yaşantınızda kullanacağınız birçok uygulamayı, gerçekleştireceğiniz birçok işlemi olumsuz yönde etkiler. Bu sorunları çözmek ise aslında oldukça kolay. Her ay, telefonunuza yapacağınız ufak bakımlar sonucunda, S4’nüzü yıllarca ilk günkü performansı gibi kullanabilirsiniz. İşte çözümümüz.

 • Kullanmadığınız uygulamalar, telefonunuz için daima bir yüktür. Daha sonra kullanırım deyip aylarca telefonunuzda barındırdığınız uygulamalar, cihazınızı kullandığınız her saniye arkaplan işlemleri yaparak cihazınızın yavaşlamasına neden olur. Bu yüzden kullanmadığınız tüm uygulamaları, silmenizi tavsiye ediyoruz.
 • Çıkış yaptığınız hiçbir uygulamadan, aslında çıkmamışsınızdır. Kapattığınız birçok uygulama, siz onlardan çıksanız bile arkaplanda çalışmaya devam eder. Bu yüzden bir uygulamayı kullandıktan sonra “Görev Yöneticisi”nden sonlandırmalısınız (Ana sayfa tuşuna basılı tutularak açılan ekran).
 • Telefonunuzun anlık yaptığı tüm arkaplan işlemleri, cihazınızın hızını belirleyen RAM’e yansır. Bunun için cihazınızı her kullanışınızdan sonra “Ana Sayfa” tuşuna basılı tutup, açılan sayfanın sol alt köşesindeki –pasta dilimi grafiği- Görev Yönetici’sine girerek etkin uygulamaları sonlandırmanızı ardından üçüncü sekmede yer alan RAM bölümüne geçerek “Hafızayı Sil” butonuna basmanızı öneririz.
 • Eğer sorununuz hâlâ çözümlenemediyse, cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.

Galaxy S4’e ayarlar bölümünden nasıl reset atılır?

Cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmeden önce önemli dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayınız.

 • Ayarlar”a gidin ve “Hesaplar” sekmesine geçin.
 • Yedekleme Seçenekleri”nin altında bulunan “Yedekle ve Sıfırla” butonuna tıklayınız.
 • Kişisel Veri” bölümünün altındaki “Fabrika Ayarlarına Sıfırla” seçeneğini seçin ve cihazınızın ayarlarınızı sıfırlamasını bekleyin.

Galaxy S4’e arayüzden nasıl reset atılır?

 • S4’ünüzü açma/kapama tuşuna basarak kapayınız.
 • Anasayfa, ses açma ve açma/kapama (power) tuşlarına aynı anda basarak telefonunuzun açılmasını bekleyiniz.
 • Açılan ekranda ses kapama tuşu ile aşağıya inerek Factory Reset/Wipe Data yazısının üzerine gelin.
 • Açma/kapama (power) tuşuna basarak Factory Reset yazısına tıklamış olursunuz.
 • Yeni açılan menüde göreceğiniz bir sürü “no” yazısını geçerek yine ses kapa tuşu ile “yes” yazısının üzerine gelin.
 • Tekrardan açma/kapama (power) tuşuna basarak yes yazısına tıklamış olursunuz.
 • Ardından cihaz sizi ilk gördüğünüz sayfaya yönlendirecektir.
 • Yine ses kapama tuşu ile Reboot System yazısının üzerine gelin ve açma/kapama tuşu ile onaylayın.
 • Bu işlemden sonra cihazınız kısa bir süre içerisinde yeniden başlatılacak ve fabrika ayarlarına geri dönmüş olacaktır.

İlginizi çekebilecek yazılar


  • Mustaga
  • 7 Ocak 2016, 16:43

  Merhaba
  Telefonumun markası general mobile discovery
  Telefon çok ısınıyor ve kendiliğinden bir yerlere giriyor bu sorunu gidermek için ne yapmam gerekir

   • Şahin Gezici
   • 7 Ocak 2016, 17:10

   Merhaba,

   Kendiliğinden işlemler yapıyorsa cihazınızda virüs olabilir. Bilinmeyen kaynaklardan çok fazla oyun, uygulama yüklememenizi öneririz. Cihazınızı fabrika ayarlarına döndürdükten sonra sorununuzun devam edip etmediğini gözlemleyebilirsiniz. Eğer problem devam ediyorsa servisinize başvurabilirsiniz.

   İyi Günler

  • Anılcan26
  • 15 Ocak 2016, 13:25

  S4 cihazı kullanıcısıyım görütülü konuşurken ön kameram beni olduğum gibi düzgün gösteriyor ama görüntü karşı tarafa ters gidiyor bunu nasıl düzeltebilirim karşı tarafın beni benim gördüğüm gibi görmesini nasıl sağlayabilirim bunu nasıl düzeltebilirim günlerdir çözümünü arıyorum bulamadım yardımcı olurmusunuz.

   • Şahin Gezici
   • 15 Ocak 2016, 14:49

   Merhabalar,

   Galaxy S4 görüntülü konuşmada kamera ters sorunu için skype gibi uygulamaları deneyebilirsiniz. Bu uygulamalar ile görüntülü konuşmalar yaptığınızda da aynı sorun görülüyor mu? Görülmüyorsa görüntülü konuşma için bu tarz sohbet uygulamalarını deneyebilirsiniz. "En İyi Görüntülü Görüşme Uygulamaları!" yazımızdan uygulama seçebilirsiniz. Ayrıca kameranız ile yaptığınız çekimleri yedekledikten sonra "Ayarlar >> Uygulama Yöneticisi >> Hepsi >> Kamera" seçeneğine dokunun ve ardından “Veriyi Sil” işlemini deneyin. Sorun düzelmez ve diğer uygulamalarda da aynı şekilde sorun var ise donanımsal bir problem olmuş olabilir, servisinize göndermenizi öneririz.

   İyi Günler

   • Anılcan 26
   • 17 Ocak 2016, 12:23

   yardımlarınız için teşekkür ederim dün line ı denedim aynı sorun ondada var bide veriyi sil demeyi denicem fotoğralarım hafıza kartında bi sorun olur mu yoksa hafıza kartını çıkarıp mı deniyim

   • Şahin Gezici
   • 17 Ocak 2016, 12:26

   Siz yine de riske atmamak için hafıza kartınızı çıkardıktan sonra işlemi gerçekleştirin.

  • Anılcan26
  • 17 Ocak 2016, 13:17

  teşekkür ederim bide teleon şarjı olduğu halde birden kafanıyor bazen kurcalarken oluyo bazen kendiliğinden bide uygulamalardan atıyor duvar kağıdım mavi duvar kağıdı oluyor sebebi nedir 3 hafta önce garantiye vermiştim batarya geç dolup erken bitiryordu bilginiz olsun yardımınızı bekliyorum

   • Şahin Gezici
   • 17 Ocak 2016, 13:31

   Merhaba,

   Fazla uygulamalar yüklendi ise ya da bilinmeyen kaynaklardan indirmeler yapıldıysa virüs bulaşmış olabilir. Avast Mobile Security uygulamasını indirerek, cihazınızda bir tarama gerçekleştirebilirsiniz. Virüse karşılık denemek için yapıldıktan sonra virüsten değil ise yazılımsal bir sorun oluşmuş olabilir. Birtakım sorunlar oluştuğu için servise tekrar göndermenizi öneririz. Ayrıca göndermeden önce -servise gitse de format atacakları için- cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz. Ancak sorun geçmez ise servise göndermekten başka yol yoktur. Bu sorunlar önceki servise gidip geldikten sonra olmaya başladı ise, servise götürdüğünüzde onu da belirtebilirsiniz.

   İyi Günler

  • serdark
  • 21 Ocak 2016, 05:46

  Kolay gelsin usta benim s4 blututla aldığım dosyaları cihaz belleğinden blutut dosyasına kaydediyodu şimdi nereye kaydediyo daha bugün böyle oldu son güncellenen programlardanmı kaynaklanıyo s4lerin hepsimi değişti yoksa benim cihazdamı bi sorun var blututla aldığım dosyalar icin ayar varmı senkronizasyonlarla bi alakası olabilirmi beni bi aydınlatırsan sevinirim

   • serdark
   • 22 Ocak 2016, 06:00

   Bugün belki düzelirmi diye sırf bu yüzden hard reset attim ama gine aynı sorun var simdi bluetoothla aldığım dosyaları cihaz belleğindeki download dosyasina atiyo baska bi arkadasin s4 telefonda denedim onda bluetooth dosyasına aliyo benim telefon niye download dosyasına aliyo bi yardımcı olsanız simdiden saolun

   • Yağmur Deniz
   • 22 Ocak 2016, 11:30

   Merhabalar,

   İlk olarak kullandığınız uygulamadan kaynaklı kayıt yeri değişmiş olabilir. Eğer kullandığınız uygulamanın adını verirseniz, kayıt yeri ile ilgili bir ayar olup olmadığını kontrol edebiliriz. Bluetooth için de şunu söyleyebilirim, bu sistem ile aldığınız dosyalar, ilk olarak sd kartınıza kaydedilirken daha sonra cihaz hafızasına geçtiyse sd kartınız dolmuş olabilir.

   İyi Günler

  • serdark
  • 22 Ocak 2016, 14:40

  Hocam bi ton uygulama var hangi türden dediiniz uygulama sd kartta daha cok bosluk var ilk aldiimdan beri cihaz belleğindeki bluetooth dosyasina atiyodu ben bu cihazın ciğerine indim 3 senedirde bu s4 ü kullaniyom ama bu kucucuk bi sorunda elimden bisey gelmedi bunu düzeltmemiz lazım

   • Yağmur Deniz
   • 23 Ocak 2016, 17:09

   Merhabalar,

   Dediğim uygulama cihazınızda aktif olarak kullandığınız bulut uygulamasıdır. O uygulamayı belirtirseniz, daha rahat yardımcı olabiliriz.

   İyi Günler

  • serdark
  • 25 Ocak 2016, 02:45

  size tek tek yazıyım programları google , google+ , google ayarlar , chrome , play store , play muzik , deezer , e posta , chat on , galaxy apps , samsung hub , samsung link , peel smart , haritalar , smart manager , hangouts , DROPBOX , flipboard , trip advisor , play oyunlar , drive , knox , s-mag , sfilm , play gazetelik , play kitaplar , digiturk play , çocuk modu , sçocuk , cellograf , flash player , adobe air , adobe acrobat , watsapp , messenger , facebook , mx player , shazam , Smart Switch , SideSync , rar , fotograflar zaten ben biliyorum büyük ihtimal dropbox tur ama ne olur ne olmaz size tüm programlarımı yazdım varsa ayarları falan nasıl yapabiliriz düzeltebiliriz bu sorunu

  • serdark
  • 25 Ocak 2016, 03:05

  benim sorunum bluetooth la alınan dosyaları müzik resim falan hep cihaz belleğinde bakın sd kartta değil,cihaz belleğinde kendi bluetooth dosyası açıp aldığı resimler müzikler o bluetooth dosyasındaydı ama şimdi bluetooth diye dosya açmıyo nereye gidiyo bu resimler müzikler tekrar o eski haline nasıl döndürürüz o dosyayı kendi açıp aldığı belgeleri oraya atabilir

   • Yağmur Deniz
   • 25 Ocak 2016, 17:41

   Merhabalar,

   İlk olarak Buetooth dosyalarının farklı bölümlere kaydedilmesi sorununuz, sizin ya da bazı uygulamaların cihazınızdan bluetooth klasörünü silmesi ile oluşmuş olabilir. Bu nedenle cihazınız dosyaları kaydetmek için Bluetooth klasörünü arayıp da bulamadığında, dosyaları farklı klasörlere kaydediyor. İkincisi ise bazı cihazlarda artık yükselen Android sürümü Bluetooth klasörünü ortadan kaldırıyor. Örneğin Note 4 cihazında bir Bluetooth klasörü yoktur. Dosyalarım içerisinde Bluetooth klasörünü oluşturmayı deneyebilirsiniz. Klasör aranıp bulunamıyorsa bunu denemekte fayda var.

   İyi Günler

   • serdark
   • 25 Ocak 2016, 19:54

   O klasörü de manuel actim yine olmamisti anlasilan cözemiyecez olayı simdi s4 kullanan biri yokmu buralarda bi danışsak bi arkadaslara bi arastirsak cihaz normal 5.0.1 android GT-I9500 tesekkürler

  • engin
  • 25 Ocak 2016, 11:25

  merhaba.benim s4 telefonum son zamanlarda yani 2 aydır filan kameraya yada watsap gibi uygulamaya girdiğim zaman kapanıyor ve açmam için bataryayı söküp takmam gerekiyor. sizce bu neden oluyor ve düzelmesi için ne yapmam gerek.. teşekkürler..

   • Yağmur Deniz
   • 25 Ocak 2016, 18:02

   Merhabalar,

   Sorununuz cihazınızın RAM kapasitesini sonuna kadar kullanması, aşırı ısınması ya da yazılım açığı gibi bir çok nedenden kaynaklanıyor olabilir. İlk olarak cihazınızın en güncel yazılıma sahip oldup olmadığını kontrol edin. Eğer bekleyen yazılım güncellemeniz yoksa, şimdilik Galaxy S5 hızlandırma yazımızdaki benzer adımları uygulayarak cihazınızı rahatlatmayı deneyin. Galaxy S4 için de hızlandırma yazımız ilerleyen zamanlarda eklenecektir.

   İyi Günler

  • Hüseyin tekin
  • 31 Ocak 2016, 01:11

  Abi 3 yıla yakın S4 kullanıyorum kapanıp açıliyordu açma kapama tuşu bozukluk yaptırdım yaptırın wifi ve Bluetooth calismiyor hatta açılmıyor bile nasıl yapabilirim üstte dediğiniz *#0011# yöntemini denedim resetlemedi orda bi sayı vardı 0.0.0.0 di acaba o sayımı yanlış

   • Yağmur Deniz
   • 31 Ocak 2016, 14:39

   Merhabalar,

   Yaptığım araştırmalara göre, bu sorun cihazınıza gelen Android Lollipop güncellemesinden kaynaklı gibi gözüküyor. Bu nedenle, yazılımsal bir problem yaşadığınızdan ötürü, tek çözüm yolu servis ya da hard reset atmaktır. Böylece cihazınız ilk Android sürümüne döner ve sorununuz ortadan kalkar.

   İyi Günler

  • Rıdvan
  • 12 Şubat 2016, 18:58

  S4 kullanicisiyim . Muzigi aciyorum . Sonra oyuna giriyorum .2-3 dkka oyun oynadiktan sonra muzik kapaniyor .nedeni ne olabilir ?? .tesekkurler .

   • Yağmur Deniz
   • 15 Şubat 2016, 19:44

   Merhabalar,

   Oyun sesiniz müziği engelliyor olabilir. Oyuna girdikten sonra tekrar oyun içerisinde bildirim çubuğunuzu aşağıya çekerek müziği yeniden oynatınız.

   İyi Günler

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık