Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

En İyi Görüntülü Görüşme Uygulamaları! (Android - iOS - Windows Phone)


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Akıllı telefonu olup, mesajlaşma uygulamalarını kullanmayan yoktur. Mesajlaşma uygulamalarının da görüntülü görüşme yapabilenleri daha dikkat çekici olabiliyor. Bildiğiniz gibi Android ve iOS için çok sayıda görüntülü konuşma uygulaması mevcut. Peki, en iyi görüntülü görüşme uygulaması hangisi? Biz de, mesajlarında bu özelliği kullanan takipçilerimiz için Android, iOS ve Windows Phone platformlarındaki en iyi görüntülü konuşma uygulamalarını listeledik.

En İyi Görüntülü Görüşme Uygulamaları

Popüler uygulamaların yanı sıra pek fazla bilinmeyen uygulamalarında olduğu listemizi aşağıdan inceleyebilirsiniz. İşte Android, iOS ve Windows Phone cihazlarınızda kullanabileceğiniz 11 adet en iyi görüntülü görüşme uygulamaları.

1) Skype

Skype uygulaması ile mevcut internet bağlantınız üzerinden mesajlaşmanın yanı sıra görüntülü görüşme yapabilirsiniz. 14 dil desteğinin bulunduğu Skype uygulamasını görüntülü görüşmeleriniz için deneyebilirsiniz.

2) Hangouts

Google tarafından mobil platformlar için geliştirilen çok amaçlı bir haberleşme uygulaması olan Hangouts ile sevdiklerinizle mesajlaşabilir ve grup görüşmeleri yapabilirsiniz.

3) Viber

Viber uygulaması sayesinde hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınız ile video görüşmeleri yapabilir ve mesajlaşabilirsiniz. Görüntülü görüşme uygulamalarına alternatif olarak Viber uygulamasını deneyebilirsiniz.

4) SOMA Messenger

Arayüz olarak WhatsApp benzeri olan Soma, bu benzerliğinin yanı sıra görüntülü görüşme özelliği ile de ilgi çekiyor. Başarılı görüntülü görüşme uygulamaları arasında gösterilen Soma Messenger uygulamasını aşağıdan indirerek deneyebilirsiniz.

5) LINE

Popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan Line'da da görüntülü görüşme özelliği yer alıyor. Görüntülü görüşmenin yanı sıra dikkat çeken mesajlaşma uygulamalarından biri olan LINE uygulamasının birçok farklı özelliği de mevcut. Sürekli gelişim halinde olan uygulamayı aşağıdan indirerek denemeye başlayabilirsiniz.

6) Tango

Uzaktan ve yakından yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ve mesajlaşabileceğiniz Tango ile görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz telefon görüşmesi ve görüntülü sohbet yapabilmenizin yanında aradığınız kişilere ulaşamadığınız durumlarda video mesaj bırakabiliyorsunuz.

7) IMO

500 milyonu aşkın kullanıcı tarafından indirilen IMO, kullanımı kolay arayüzü ile dikkat çekiyor. Görüntülü görüşme özelliğinin de bulunduğu uygulamayı popüler mesajlaşma uygulamaları yerine alternatif olarak deneyebilirsiniz.

8) WeChat

Tüm dünyada 300 milyondan fazla kullanıcısı olan anlık mesajlaşma uygulaması WeChat’i denediniz mi? Bireysel ve grup mesajlaşma özelliğinin yanı sıra HD kalitede ücretsiz görüntülü aramalar yapabilmeye de imkan tanıyan uygulama, görüşme kayıtlarını şifreli bir şekilde telefonda saklıyor ve daha sonra çevrimdışı olarak bu kayıtlara ulaşabilmeye de olanak sağlıyor. Uygulamayı aşağıdan indirerek denemeye başlayabilirsiniz.

9) ICQ

Widget desteği ve başarılı arayüzü ile dikkat çeken ICQ, diğer mesajlaşma uygulamalarına alternatif olarak deneyebileceğiniz bir görüntülü görüşme uygulamasıdır.

10) ooVoo

Arkadaşlarınız ile internet üzerinden mesajlaşmanın yanı sıra HD kalitesinde sesli ve görüntülü iletişim kurabileceğiniz ooVoo, aynı anda 12 farklı kişi ile görüntülü görüşme yaparken bu görüşmeleri kayıt edip YouTube'a yükleme imkanı sunmakta.

11) KakaoTalk

Başarılı bir mesajlaşma uygulaması olan KakaoTalk ile arkadaşlarınızla mesajlaşabilir ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Uygulamayı aşağıdan indirerek hemen denemeye başlayabilirsiniz.

Görüntülü görüşmeleri hangi uygulama üzerinden yapıyorsunuz?

  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık