Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Tek Solukta Okuyup Bitireceğiniz Enfes Kitaplar Serisi (1)


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Kitap okumayı, kitaplarınızın sayfalarını çevirerek yüzünüze çarpan kokusunu sevenlerden misiniz? Ya da işiniz varken çabuk bitse de, biraz da olsa kitap okusam diyenlerden misiniz? Bazıları için kitap okumak tutku, bağımlılık, huzur, mutluluk ve dinlenmek iken; bazıları için de her ne kadar kitap okumaya başlamak isteseler dahi, hazır olmadıkları düşüncesi akıllarına gelir ve bir türlü odaklanamaz ve başlayamazlar ya da ellerine alıp 2-3 sayfadan sonra bırakırlar.

"Şöyle ilgi çekici, etkileyici, ama çokta uzun olmayan tek solukta okunabilecek bir kitap olsa da, sıkılmadan okusam" diyenleri, yahut okumayı zaten sevenlerin ve günlük alışkanlık kazananların derin kitaplarının arasına şöyle "atıştırmalık", bir oturuşta okumalık ama etkileyen kitaplar isteyenler için listemizi hazırladık. Ben de her gün düzenli olarak mutlaka kitap okusam da, arada tek seferde okunacak, okurken zamanı farketmediğiniz kitapları arıyorum.

İşte size yeni bir dünyanın kapılarını sonuna kadar aralayacak, kitaplarla aranızda bir bağ oluşturacak, henüz alışamayanlara kitap okumayı sevdirecek, bir seferde okuyup bitirebileceğiniz kitaplar serimizin ilk 25 kitabı...

Ayrıca diğer listelerimiz içinde yer almasını istediğiniz, başkaları da okusun dediğiniz tavsiye kitaplarınızı yorum olarak bize yazabilirsiniz.

1) Antoine de Saint-Exupery - Küçük Prens

Sayfa Sayısı: 95

İlginizi çekebilecek yazılar


  • uçak bileti
  • 19 Haziran 2016, 12:56

  bir türlü kazanamadığım bir alışkanlık kitap okumak çok denedim setler aldım o kadar para harcadım ama nafile:=) yazıdaki kitaplardan denemekte fayda bir de...

  • Yangın Alarm Sistemleri
  • 10 Kasım 2016, 13:08

  Antoine de Saint-Exupery – Küçük Prens'i okumuştum bu listede görmek beni sevindirdi, diğer kitaplarada göz gezdirdim gayet güzeller.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık