Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

e-Devlet'e "Askerliğim" Özelliği Geliyor


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


e-Devlete-Devlet, kurulduğu günden bu yana, vatandaşlara, internet üzerinden işlerini kolaylıkla yapabilme imkanı sağlıyor. Bünyesinde binlerce kurum üzerinden hizmet gerçekleştiren e-Devlet, her geçen gün yeni özelliklerle beraber kullanıcı yoğunluğunu artırıyor. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bu bağlamda e-Devlet’e yeni gelecek özellikleri duyurdu.

AYRICA: e-Devlet, Nöbetçi Eczane Sorgulama Özelliğini Hayata Geçirdi

e-Devlet

Artık askerliği ile ilgili bütün bilgileri sorgulamak isteyen kişiler için, ‘Askerliğim’ sorgu ekranı kullanıma sunulacak. Böylelikle karmaşık bir hizmetten arındırılan özellikle, askerlik çağındaki gençler, tek bir sorgulama ekranından askerlik işlemlerini baştan sona takip edilebilecek.

AYRICA: e-Devlet Ücretsiz SGK SMS Bilgilendirme Sistemi - Cep Telefonu Beyanı

60 milyondan fazla kullanıcı sayısına sahip olan uygulama, yalnızca bununla da kalmıyor. Veraset işlemlerinin de kolaylıkla halledilebilmesi için, ‘Varis-Muris’ özelliği de aktive edilecek.

AYRICA: e-Devlet T.C. Kimlik Kısıtlaması Nasıl Yapılır? Adınıza Şirket Kurulamasın!

Binlerce kurumu dijital hizmet kapsamında bir araya getiren e-Devlet, herkesin sahip olması gereken bir hizmet ayrıcalığı tanıyor. e-Devlet uygulamasına sahip değil iseniz, size en yakın postaneden kimliğiniz ile birlikte e-Devlet şifresi alabilir ve uygulamaya kayıt olabilirsiniz.


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık