Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Motivasyonunuzu Katlayacak Bu Videoları Mutlaka İzlemelisiniz!


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Başarılı insanların, sıfırdan başlayarak hedefledikleri yere ulaşan kişilerin, büyük buluşlara imza atan bilim insanlarının ya da büyük olimpiyat atletlerinin nasıl başardıklarını, buralara nasıl geldiklerini merak ediyor musunuz? Bunu nasıl yapıyorlar? Sanırım motivasyon, cevapların içerisinde en önemlilerinden biridir desek yanılmayız. Tutku, çok çalışmak, ısrarcı olmak, işe odaklanmak vb. daha birçok etken başarılı insanların ortak özellikleridir. Ancak bunları yapabilmek için motivasyonunuzun yüksek olması, atalet halinden kurtulunması gereklidir.

Motivasyonu kelime anlamı olarak "bir insanı belirli bir amaç için harekete geçiren güç" şeklinde tanımlayabiliriz. Başarılı olmak istiyorsanız kendinize güvenmelisiniz. Başarılı insanlardan bir eksiğiniz yok. Sadece hedefinize odaklanın, zorluklar sizi yıldırmasın ve işinize odaklanarak kendinizi motive edin.

Motivasyon kazanmak için kimileri işini düşünür, kimileri hedefinin sonunda varacağı ana odaklanır, kimileri de başarılı insanlardan ilham alır ya da başarı kitapları okur, videoları izlerler. Biz de, sizler için hedefinize ulaşmanız yolunda sizleri canlandıracak, adeta roket etkisi yaratacak motive edici video içeriklerinden en etkileyici olanları sıraladık. İlham kaynağı olması dileğiyle…

Not: Altyazılar açık olarak gözükmez ise video açıldığında ayarlar kısmından altyazılar sekmesini açık konuma getiriniz.

1) Kader

2) Fikir

3) Karanlıkta Doğan

4) Uyanış

5) Diriliş

6) Kahraman

7) Arzu

8) Vizyon

9) Durdurulamaz

10) Boyun Eğmez

11) Hayal

12) Neden Düşeriz?

13) Dayanıklılık

14) Hatırlandığın Sürece Yaşarsın

İlginizi çekebilecek yazılar


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık