Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

LG Stylus 2, Yenilenen Özellikleriyle Gelecek


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


LG, Mobil Dünya Kongresi'nde yeni amiral gemisi G5 modelinin yanı sıra yeni X serisi akıllı telefonlarını da sergileyecek. Ayrıca LG'nin tanıtımları bunlarla da bitmiyor. Geçen yıl duyurulan LG G4 Stylus modeli, LG Stylus 2 adıyla yenilenmiş özellikler ile tanıtılacak. Tanıtımı yapılacak olan akıllı telefon, sadece özellik bakımından değil kaleminin de yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Bu sefer plastik uçlu kalem yerine nano kaplamalı uca sahip bir kalem kullanılıyor.

LG Stylus 2 Özellikleri

Yeni kalem ile ilgili yeni özellikler de mevcut. Pen Pop özelliği, telefonun kalemi çıkarıldığı zaman ekranda Pop Memo ve Pop Scanner gibi kalem özelliklerine ulaşılabildiği menüyü açıyor. Pen Keeper özelliği ise kalemin yerinden çıkarılıp unutulmasının önüne geçmeye yarıyor. Öyle ki, kalem yuvası boşken hareket algıladığında kalemin yerinde olmadığına dair ekranda bir mesaj gösteriliyor.

Diğer teknik özelliklerine baktığımızda; 155 x 79.6 x 7.4 mm boyutlarına ve 145 gram ağırlığa sahip olan LG Stylus 2, 5,7 inçlik HD çözünürlüklü ekranının yanında 1,2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 1,5 GB RAM bellek, 16 GB dahili hafıza ve 3.000 mAh kapasiteli batarya ile geliyor.

Ayrıca 13 MP arka - 8 MP ön kameraya sahip ve Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi yüklü olarak kutusundan çıkacak olan akıllı telefon, titan, beyaz ve kahverengi renk seçenekleri ile boy gösterecek.

Son olarak, fiyat bilgisi henüz açıklanmayan LG Stylus 2'nin resmi duyurusu Mobil Dünya Kongresi’nde yapılacak.


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık