Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

LG G3'ü Fabrika Ayarlarına Döndürme - Resetleme Nasıl Yapılır?


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


LG G3′ünüz var ve yazılımsal sorunlar mı ortaya çıktı? Android işletim sistemli cihazlarda olduğu gibi LG G3 telefonlarında da belirli sorunlar yer alabilmektedir. Bu sorunlara karşılık kullanıcılarımıza "LG G3 ile ilgili en yaygın 5 problem ve çözümleri" adıyla oluşturduğumuz bir yazı ile yardımcı olmaya çalıştık. Ancak tüm bu yapılanlara rağmen sorunlar düzelmiyorsa cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmekten başka seçeneğiniz kalmıyor.

Aşağıdaki LG G3 resetleme işlemlerinden sonra cihazınızdaki tüm veriler, uygulamalar ve ayarlar sıfırlanacaktır. Bunun için resetleme yapmadan önce cihazınızdaki dosyalarınızı yedeklemeyi unutmamalısınız. Ayrıca format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini de unutmayınız. Hadi gelin cihazınıza hem ayarlar bölümünden hem de arayüzden nasıl resetleyeceğinize birlikte göz atalım.

LG G3’e Ayarlar Bölümünden Nasıl Reset Atılır?

  • Ayarlar”a gidin ve “Genel” sekmesine geçin.
  • Yedekle ve Sıfırla” butonuna tıklayınız.
  • Daha sonra “Fabrika Ayarlarına Sıfırla” seçeneğini seçin ve cihazınızın ayarlarınızı sıfırlamasını bekleyin. Bu işlemden sonra cihazınız sıfırlanacaktır.

LG G3’e Arayüzden Nasıl Reset Atılır?

  • Telefonunuzu kapatın.
  • Ses kısma ve power düğmesine basılı tutarak (Logo gelinceye kadar bırakmayın) telefonunuzu açın.
  • LG logosu gelince ses kısma düğmesine basılı tutmaya devam ederek, parmağınızı power düğmesinden çekip tekrar basın. Önemli nokta, Power tuşundan elinizi çekip tekrar basmaktır.
  • Karşınıza fabrika ayarlarına döndürme ekranı gelecektir. Ses kısma ve açma düğmeleri ile ilerleyerek power tuşu ile de seçim yapabileceğiniz bu ekranda, karşınıza çıkan talimatlarda “Yes” seçeneğini seçerek onaylayın. Bu işlemlerden sonra telefonunuz formatlanacaktır.

  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık