Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Chevrolet, Yeni Elektrikli Otomobil Modelini Duyurdu: Bolt EV [Video]


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


ABD'li otomobil üreticisi Chevrolet, sedan modeli Volt'un yanına yeni elektrikli modeli Bolt'u getirdi. BMW gibi Chevrolet de CES 2016 Fuarı'nda yeni elektrikli otomobili Bolt EV'yi sergiledi. BMW i3'ün yeni rakibi konumunda olacak olan Chevrolet Bolt, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Tam detaylı olarak teknik veriler açıklanmasa da, web sitesi üzerinden alınan bilgiler ile otomobilin hatchback modelinnin elektrik motoruyla 320 kilometre yol alabileceği ve 9 saat gibi bir sürede tamamen şarj olabildiği ifade ediliyor.

Görselleri üzerine tıklayarak, orijinal boyutlarında görüntüleyebilirsiniz.

Hoş ve kompakt bir yapıda olan otomobilin görsellerine baktığımızda eğimli kaputu, Chevrolet'e özgü ön tampon tasarımı, krom kaplı çıtaları ve Bolt EV amblemleri dikkat çekiyor. İç mekanı ise 10,2 inçlik bilgi eğlence ekranı ve 8 inçlik dijital gösterge paneli zenginleştiriyor.

Üç kollu Chevy direksiyon simidi ile yenilenen şık vites topuzu da iç mekana ayrı bir gösteriş kazandırmış. "Uygun fiyata uzun menzilli otomobil" şeklinde tanıtımı yapılan Chevy Bolt, 2016'nın sonlarına doğru ABD’de yaklaşık 30.000 dolardan satışa çıkarılacak.


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık