Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

WordPress için SEO Uyumlu Eklentisiz "title" (Başlık) Kodu


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


WordPress için SEO Uyumlu Eklentisiz "title" (Başlık) KoduWordPress'te "wp_title" fonksiyonunu direkt head etiketleri içerisinde kullandığınızda, örnek olarak, arşiv sayfalarında (is_archive), sayfalamalarda (is_paged) veya yazar sayfalarında (is_author) v.b. zaman zaman başlık problemleri çıkabiliyor. Bu yüzden, wp_title fonksiyonunu geliştirmekte fayda görüyorum.

AYRICA: WordPress'te Tema Güvenliği için Önemli Çözüm

WordPress için SEO Uyumlu Eklentisiz "title" (Başlık) Kodu

Bu yüzden sizler için, geliştirdiğimiz ve WordPress'te de %100 sorunsuz olarak çalışan bir title kodu paylaşmak istiyorum. Böylelikle, SEO eklentisi kullanmıyor iseniz, sorunsuz olarak aşağıdaki kodları kullanabilmektesiniz. Aşağıdaki kodları ise, temanızın header.php dosyasındaki "head" etiketleri arasında uygun gördüğünüz bir alana eklemeniz yeterli olacaktır.

<title><?php if(is_home()){ ?><?php bloginfo('name'); ?> » <?php bloginfo('description'); ?><?php } ?><?php if(is_search()){ ?>Arama Sonuçları » <?php bloginfo('name'); ?><?php } ?><?php if(!is_search() && !is_home() ){ ?><?php wp_title('»',true,'right'); ?><?php bloginfo('name'); ?><?php } ?><?php if($paged>=2||$page>=2)echo ' » '.sprintf(__('Sayfa %s','twentyten'),max($paged,$page));?></title>


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık