Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Tavsiye Film: Para Avcısı (The Wolf of Wall Street)


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Para Avcısı, Jordan Belfort adlı hırslı ve zengin olmak için her şeyi yapabilecek olan bir gencin güce olan açlığını konu ediyor. Hayâlindeki güce kavuşabilmek için borsa üzerine çalışmalarda bulunan Belfort, bu süreçte doğru veya yanlış ne varsa yapıyor. Birçok kişiyi ekibine dahil ediyor ve daha da fazla paraya ulaşabilmek için oldukça inandırıcı manipülasyon tekniklerini de kullanmıyor değil. Bir nevi, amacına ulaşabilmek için her yolun mübah olduğunu düşünen bir karakter.

Para ve Güç için Neler Göze Alınabilir?

Jordan Belfort, kurumsal yaşamının yanı sıra, oldukça hareketli bir eğlence hayatına da sahip. Mevcut para akışı arzuladığı güce ulaşmasını sağlasa da, başı da bir o kadar derde giriyor. En tepede olmanın beraberinde getirdiği bazı duyguları yaşamasına yaşıyor ancak yaptıkları yüzünden ödemesi gereken birtakım bedeller de yok değil. Film sayesinde hırsın neler yaptırabileceğini de görüyoruz.

Yönetmen koltuğunda Martin Scorsese'in oturduğu The Wolf of Wall Street'in oyuncu kadrosunda; Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Matthew McConaughey ve Margot Robbie gibi isimler yer alıyor. Açıkçası hiç sıkılmayacağınızı düşündüğüm bir film olduğu için izlemenizi tavsiye ediyorum. Başarı veya para konulu filmler arıyorsanız, izlemenizin kesinlikle katkısı olacaktır.

Para Avcısı ile ilgili sizin yorumunuz nedir? İyi bir film mi dersiniz?

  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık