Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Nokia, Ovi Contack hizmetini sonlandırıyor


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Finlandiya'nın ürettiği ve eskiden beri herkesin tercih ettiği telefon markalarından biri olan Nokia şimdilerde ise eskisi kadar rağbet görmüyor. Şöyle ki, yılın her çeyreğinde 100 Milyon cep telefonu üreten fabrika şimdilerde ise bu rakama ulaşamıyor bile. İlk ismi Nokia olan ve şimdiler de ismini Windows Phone ile geri kazanmaya çalışarak bu isimden gittikçe uzaklaşıyor. 4 yıl önce, mobil kullanıcılarına yenilikçi hizmetler sunmak amacıyla olağanüstü bir hamle yapıyordu.

Şirket, Stephan Elop ile birlikte 4 yıl öncesindeki mobil kullanıcılarına sunulan birçok hizmeti sonlandırıyor. Sonlandırdığı hizmetlerin sonuncusu da Ovi Contacts hizmeti oldu. Bu hizmet ile Nokia hesap kullanıcısını kullanarak telefon rehberinizdeki tüm kişileri çevrimiçi olarak depolayabilirsiniz, ancak bir karara bağlanmadığı sürece, bu hizmet 24 Ocak’ta sonlandırılacak.

Sizlerde telefon rehberinizdeki kişilerin bir yedeğini Nokia'nın sürümünde saklamak istiyor iseniz hiç zaman kaybetmeden onları daha emniyetli bir yerlere koymanızı tavsiye ederiz.


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık