Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Netflix'e "İzlemeye Devam Et" Listesinden Kaldırma Ayarı Geliyor


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Netflix, küçük ama etkili bir özelliği platforma ekleme üzerine çalışıyor. Bilindiği gibi "izlemeye devam et" özelliği, izlenilen içeriklere kaldığınız yerden devam edilebilmesi adına oldukça faydalı oluyor. Ancak bazı durumlarda da izlemeye devam etmek istenmediğinde sıkıcı olabiliyor. Bu nedenle de kullanıcılar, internet üzerinden "Netflix izlemeye devam et kaldırma" ya da silme gibi aramalar yapabiliyor.

Şu an için bu içerikleri kaldırmak sadece masaüstü sürümünden hesabınızın 'İzleme Etkinliği' menüsünden yapılabiliyor. Ancak yapılan çalışmalar ile her sürümde basit bir şekilde izlemeye devam et içeriği rahatça kaldırılabilecek.

Netflix "İzlemeye Devam Et" Listesinden Kaldırma

Netflix "İzlemeye Devam Et" Silme Televizyon Telefon

Yukarıdaki görseldeki gibi platforma 'Remove From Row' seçeneği geliyor. Menü kısmından doğrudan ulaşılabilen bu buton ile söz konusu içerik, 'izlemeye devam et' bölümünden basitçe kaldırılabilecek.

Şimdilik test aşamasında olan özellik, sorunsuz test sürecinden sonra tüm kullanıcılar için erişilebilir olacak. Peki, siz Netflix’in bu özelliğini nasıl buldunuz?

  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri