Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma - Birinci Bölüm için Fragman Geldi


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma - Birinci BölümTom Cruise’un, adeta aksiyon filmlerinin vazgeçilmezi haline gelen Görevimiz Tehlike serisinin son filmi Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm’den fragman paylaşıldı. Filmin bir posteri de yayınlandı.

Görevimiz Tehlike, kaliteli aksiyon filmlerinin başında gelen, 6 filmden oluşan bir seri. Tom Cruise’un başrolünde devleştiği serinin son filmi olan Mission Impossible 7 filmi, iki part halinde yayınlanacak. İlk film 12 Temmuz 2023’te izleyicileriyle buluşacak.

Mission: Impossible - Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm Fragman İzle

Filmin konusuyla ilgili net detaylar olmasa da fragman ve oyuncu kadrosu, en az önceki filmler kadar kaliteli bir aksiyon macerasının bizi beklediğini ortaya koyuyor.

Kemik kadroda Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Simon Pegg ve Ving Rhames bulunuyor iken, bu kadroya altıncı filmde yer alan Vanessa Kirby ve serinin ilk filminde yer alan Henry Czerny de eşlik ediyor. Görevimiz Tehlike serisinin yedinci filmle sona erecek olması üzücü elbette. Görünen o ki Tom Cruise seriye bomba gibi iki filmle veda edecek.

Mission: Impossible - Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm (Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One) fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mission: Impossible - Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm Fragman İzle


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık