Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Minik Gülce için yardım kampanyası


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Ekşi Sözlük’te gördüğümüz bir konu sonrası Teknobeyin olarak bu konuyu elimizden geldiğince duyurmak istedik. 9 yaşındaki Gülce Kurşun adlı kardeşimiz geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yürüyüp koşamıyor. Seberal Palsi (beyin felci) sebepli kas kontrol kaybı nedeniyle çocukluğunu yaşayamayan ve yaşıtları gibi koşmak isteyen bu güzel kardeşimize siz de yardım eder misiniz? Sağlığına kavuşması mümkün olan Gülce, maddi sıkıntılar nedeniyle tedavi olamıyor.

Gülce Kurşun’un Belçika’da tedavi olması gerekiyor ve bu tedavi için 50 bin avro (yaklaşık 150.000TL) gerekiyor. Şimdilik toplanan miktar ise 150.000TL. Tedavi ücretini karşılama imkânı bulamayan aile, yetkili kurumlardan ve duyarlı kişilerden destek bekliyor. Aile, İstanbul Valiliği’nin izniyle bir banka hesap numarası açtı ve izin belgeleri de aşağıda yayınlandı.

Güncelleme: Gerekli olan miktar tamamlanmıştır.

Yardım İzin Belgesi

Yardım etmek isteyen fakat 5-10 TL'yi az görenler varsa da hiç öyle düşünmeyin ve yardım edin, faydalı olacaktır. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızdan da haberi paylaşarak daha çok kişiye ulaşmayı sağlayabilirsiniz.

Ek olarak, daha çok onay almak isteyenler İstanbul İl Dernekler Müdürlüğü'nün 0212-243 44 66 numaralı telefonundan ve dahili numara olarak 137'yi arayarak, kampanya hakkında onay alabilirler.

Kampanya Hakkında Detaylı Gelişmeler İçin Ekşi Sözlük Konusu

  1. allah şifa versin

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.