Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Lincoln, Yeni Nesil Lüks SUV Modelini Tanıttı [Video]


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Lüks otomobil üreticisi Lincoln, New York otomobil fuarı kapsamında 20 yıllık SUV modelini yenileyerek 2017 için bir konsept hazırladı. Lincoln Navigator olarak adlandırılan otomobil, sade ve heybetli tasarımının yanında ev rahatlığındaki lüks iç tasarımı ile oldukça etkileyici görünüyor. Dış tasarıma baktığımızda geniş ön panjuru, LED aydınlatmaları, arka tampondaki stopları, krom çıtaları, üç basamaklı merdiveni ve martı kanadı şeklinde açılır kapıları göze çarpıyor. Ancak martı kanadı şeklinde açılan kapıların sadece fuar için olduğunu ve seri üretim modelinde yer almayacağını belirtelim.

Görsellerin üzerine tıklayarak orijinal boyutunda görüntüleyebilirsiniz.

Aracın lüks ve bir o kadar da ev rahatlığındaki iç tasarımına baktığımızda elektrikle çalışan ve 30 farklı şekle girebilen, Wi-Fi destekli ekranlara sahip 6 adet tekli koltuktan oluşan üç sıralı oturma düzeni ile karşılaşıyoruz. Geniş iç hacimli olan ve 360 derece kameralarla donatılan otomobil, ayrıca yarı otonom sürüş özelliğine sahip.

Kaputun altında ise 3,5 litre hacimli EcoBoost V6 motora sahip olan araç, 400 beygir güç üretebiliyor. Otomobilin seri üretimine ise önümüzdeki yıldan itibaren başlanacak.

Lincoln Navigator Video

  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.