Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Harvard Üniversitesi'nin Ücretsiz Kurslarına Katılın! (Sertifikalı)


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Harvard ÜniversitesiGünümüzde, eğitim ve öğrenme alanında sayısız yenilikle karşılaşıyoruz ve internet gibi önemli bir aracın faydalarından yararlanmamak için ise hiçbir sebep yok. Kendinizi geliştirmek, çeşitli alanlarda eğitim görmek ve de bilgi dağarcığınızı zenginleştirmek isteyebilirsiniz.

AYRICA: Let's Enhance ile Fotoğraflarınızın Kalitesini Yükseltin!

Bu bağlamda, dünyanın önemli üniversitelerinden birisi olan Harvard Üniversitesi’nin 100’den fazla alanda ücretsiz olarak sunduğu kurslara katılmayı düşünebilirsiniz. Bu içeriğimizde, Harvard Üniversitesi’nin ücretsiz kurslarına nasıl katılabilirsiniz? sizlerle paylaşıyor olacağız.

Harvard Üniversitesi Sertifikalı Ücretsiz Kursları

Çeşitli alanlardaki öğretim üyelerinin hazırlamış olduğu ücretsiz kurslara katılmak için Harvard Üniversitesi’nin online kurs platformuna kayıt olmanız gerekmektedir.

Akabinde, sizler için aşağıya bıraktığımız linkteki ücretsiz kursları inceleyerek, dilediğiniz kurslara katılım sağlayabilirsiniz.

Programlama, bilim, matematik, bilgisayar bilimi vb. gibi birçok alandaki kurslara katılıp, ücretsiz sertifika alabilirsiniz. Faydalı olmasını dileriz.

Harvard Üniversitesi Ücretsiz Online Kursları: https://pll.harvard.edu/catalog/free


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık