Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Asus, Yeni Dizüstü Bilgisayarı ZenBook 3'ü Görücüye Çıkardı


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Asus, Computex Fuarı kapsamında yeni dizüstü bilgisayarı ZenBook 3'ü tanıttı. İnceliği, hafifliği ve performansıyla tüm dikkati üzerine çeken bilgisayar, Apple'ın Macbook'undan daha hafif ve ince olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca özel alüminyum malzemesi sayesinde diğer dizüstü bilgisayarlardan yüzde 40 daha güçlü olduğu belirtilen bilgisayarın gri, mavi ve roze altın renk seçenekleri de bulunuyor. MacBook'a rakip olarak gelen ZenBook 3, opsiyonel olarak Intel Core i7 işlemcisi ile alınabiliyor. 16 GB'a kadar RAM ve 1 TB'a kadar SSD hafıza seçeneği sunan bilgisayarın ekranında da Gorilla Glass 4 kaplaması kullanılmış.

Bunların yanı sıra parmak izi sensörüne ve USB-C bağlantısına sahip olan bilgisayar, tam dolu pille 9 saate varan kullanım imkanı sunuyor.

Intel Core i5 işlemcili, 4 GB RAM bellekli ve 256 GB SSD hafıza sunan versiyonu 999 dolarken, 512 GB SSD'li versiyonu 1.499 dolar ve Intel Core i7 işlemcili, 16 GB RAM bellekli ve 1 TB SSD hafızalı versiyonun fiyatı ise 1.999 dolar olarak açıklandı. Bilgisayarın ne zaman satışa sunulacağı ise henüz belli değil.


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık