Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Ücretsiz Web 2.0 logo oluşturma siteleri


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Arkadaşlar, bu yazımda sizlere ücretsiz bir şekilde web 2.0 logoları yapmaya yarayan siteleri tanıtmak istiyorum. Bu devirde; en kolay logoların ücreti bile dudak uçuklatan cinsten olduğu için, birçok kişi çareyi ücretsiz logo yapmaya yarayan sitelerde arıyor. Fakat elbette belirtmekte fayda var diye düşünüyorum; ücretsiz logo siteleri, belli bir kalite doğrultusunda hizmek vermektedir. Yani belli başlı şablonlar vasıtası ile hizmet vermektedir. Yani çok fazla profesyonel bir site arıyorsanız elbette bunu ücretsiz logo sitelerinde bulamazsınız. Eğer ki standart bir web 2.0 logosu oluşturmak istiyorsanız, bu yazıyı tamamen okumanız yeterli olacaktır.

Öncelikle web 2.0 logo nedir bunu açıklayalım;

Web 2.0 logo demek; diğer logolara nazaran daha gerçekçi gözüken logolardır. Yani 3 boyutlu tarzda gözüken logolardır. Elbette herkesin fikri kendinedir bu doğrultuda, fakat web 2.0 logolar çoğunlukla gölgeli, renkli ve okunması kolay olan logolar olarak adlandırılmaktadır.

Şimdi isterseniz ücretsiz olarak web 2.0 logo yapmaya yarayan siteleri tanıtmaya gelelim;

 1. Logo Creatr : Sanıyorum ki ücretsiz olarak web 2.0 logo oluşturma konusunda en köklü ve en gelişmiş sitelerden birisi. Çünkü içerisinde bir şablon mevcut, akabinde yazı tipleri vs. doğrultusunda da çok sağlıklı logolar oluşturmak mümkün.
 2. Simwebsol : Sitede yazı tipleri, yazı renkleri, arkaplan renkleri vs. gibi özellikler mevcut. Ayrıca, yazıya eklemek için küçük iconlar bulunuyor.

Aslında birçok bu tarz site mevcut. Fakat ben en sade ve en profesyonel olan siteleri tanıtmak istedim. Umarım bu siteler yeterli olacaktır.


  • sevgililer günü
  • 13 Şubat 2013, 20:57

  ben genel olarak Logo Creatr kullanıyorum...

  • kurumsal web tasarım
  • 29 Ekim 2014, 15:20

  Virutal logyu tavsiye ederim harika bir program

  • yapbozoyunlari
  • 12 Temmuz 2015, 01:32

  Süpersiniz, böyle birşey arıyordum bende, siz 2 farklı adresi birden vermişsiniz, deneyip deneyimimide burdan yazmaya çalışacağım, emeğe saygı...
  Çok teşekkürler.

   • Şahin Gezici
   • 12 Temmuz 2015, 08:09

   Merhaba,

   Yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

   İyi Günler

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yukarı Çık