Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Tıp ve Biyolojide Mühendislik Etkinliği Önümüzdeki Günlerde Başlayacak


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Tıp ekosisteminde her gün yeni gelişmeler yaşanmakta olup, bu gelişmelerden haberdar olmamız bilimde öncü olabilmek adına büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle bu yöndeki gelişmeleri takip etmek, yeni çalışmaların da temelini oluşturabilecek bilgileri edinmek adına altın değerinde denilebilir. Boğaziçi Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu ve İstanbul Üniversitesi Kök Hücre Kulübü ile ortak bir çalışma doğrultusunda 23 Kasım 2016'da "Tıp ve Biyolojide Mühendislik" adı altında bir etkinlik gerçekleşecek olup, etkinlikte yetkin kişiler tarafından da; biyomedikal, tıp mühendisliği ve bu yöndeki teknolojiler üzerine oldukça önemli konuşmalar gerçekleştirilecek.

Kayıt olunmasına da gerek olmayan etkinlik, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde gerçekleşecek olup, etkinlik ile ilgili detaylar için ise kulüplerin sosyal medya hesaplarına göz atabilirsiniz.


  • bahce süsleri
  • 21 Kasım 2016, 15:26

  blog sayfanızı sürekli güncel olarak takip ediyorum. Bu şekilde faydalı bilgiler her zaman işime yarıyor. Bu yazıda her zaman işe yarayacak bir bilgi paylaşmısınız. Teşekkurler, takipdeyim

   • Şahin Gezici
   • 21 Kasım 2016, 18:54

   Merhaba,

   Yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

   İyi Günler

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık