Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Teknobeyin 10 Yaşında: Kutlu Olsun!


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Teknobeyin 10 Yaşında: Kutlu Olsun!Bugün bizim için oldukça önem arz eden bir gün. Çünkü göz bebeğimiz Teknobeyin, tam 10 yaşında. 9 Kasım 2010'dan beri aralıksız olarak yayın hayatına devam eden ve binlerce içerik üretilen Teknobeyin, tam bugün doğdu. Verilen emekleri, hasta zamanlarımızda bile içerik girdiğimiz günleri düşündüğümüzde ise, gerçekten bu durum bizi onore ediyor. Birçok insanın Teknobeyin'den haberdar olması da, bu durum için kıvanç duymamızı sağlayan bir faktör.

Teknobeyin 10 Yaşında: Kutlu Olsun!

Teknobeyin 10 Yaşında: Kutlu Olsun!

Umuyoruz ki, ekip olarak, daha çok emek vermeye ve Teknobeyin.com'u ayakta tutmaya devam edeceğiz. Bizi takip eden veya en azından bir kere bile olsa içeriklerimizden fayda gören herkese, teşekkürü bir borç biliyoruz. Teknobeyin, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Varlığın, bizim için fark yaratıyor.

Seni seviyoruz.


  • WebKenti
  • 9 Kasım 2020, 21:10

  Nice on yıllara.

   • Şahin Gezici
   • 10 Kasım 2020, 08:37

   Merhaba,

   İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

   İyi Günler

  • Programlama Hocam
  • 10 Kasım 2020, 23:23

  Merhaba,
  Çok geçmiş olsun. Emeklerinizin karşılıklarını aldığınızı görebiliyoruz. Darısı sizler gibi canla başla çalışan diğer bloggerların başına. 10.yılınıza özel www.programlamahocam.com web sitesiyle röportaj yapma önerimizi kabul eder misiniz?
  Tekrar tebrik ederim. Kolay gelsin.

   • Doğan Gezici
   • 11 Kasım 2020, 13:18

   Merhaba,

   Değerli bildiriminiz için teşekkür etmemize izin veriniz. Tam zamanlı Teknobeyin ile ilgilendiğimiz ve altyapı çalışmalarından ötürü, bu gibi kıymetli teklifler için yeterli vakti şu an ayıramıyoruz. Ancak bir gün, umarız bu teklifiniz için size de bildirim sağlıyor olacağız. Projenizde başarılarınız daim olsun. Çok sevgiler.

   Teşekkürler,

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık