Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Instagram Bilgisayarda Koyu Mod Açma Nasıl Yapılır?


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Instagram Bilgisayarda Koyu Mod Açma Nasıl Yapılır?Dünyanın en büyük sosyal medya plâtformlarından biri olan Instagram, çeşitli yenilikleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Bir süre önce ise nihayet resmi koyu tema (karanlık mod) özelliği geldi. Ancak bu özellik şu an tüm kullanıcılar için aktif durumda değil. Eğer sizin hesabınız için karanlık mod özelliğinin aktif olup olmadığını kontrol etmek istiyor iseniz, aşağıdaki görselde yer alan "Toggle Theme" sekmesini kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Hepsi bu kadar...

AYRICA: Instagram Etiketlenmek İstemiyorum (Çözüm Yöntemi)

Instagram Bilgisayarda Koyu Mod Açma Nasıl Yapılır?

Instagram Koyu Mod Açmak

Böylelikle, instagram bilgisayarda karanlık mod özelliğini aktive etmiş olacaksınız. Muhtemelen karanlık mod özelliği kısa bir süre sonra tüm kullanıcılar için aktive edilecektir kanısındayız. Beklemeye devam ediniz.

Instagram Karanlık Mod Açmak

Bu içeriğimizde sizler için, instagram koyu tema açma nasıl yapılıyor, bu yönde bilgi aktarımı sağlamış olduk. Instagram'ı bilgisayarda daha sık kullanıyorsanız ve gözleriniz de yoruluyor ise, yukarıdaki görselde yer alan sekmeye tıklayarak hemen karanlık modu aktif hâle getirebilmektesiniz.


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık