Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Avast ile Rastgele Güçlü Parola Oluşturalım


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Avast ile Rastgele Güçlü Parola Oluşturalımİnternet üzerinde aksiyon alıyorsanız, amacı kötü olan insanların da varlığının bir gerçek olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden hesap bilgilerinize ait şifrelerinizin oldukça zor, karmaşık olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yüzden araştırma yaparken "Avast Rastgele Parola Oluşturucu" ile tanıştım ve gerçekten de zor şifre oluşturma konusunda oldukça yardımcı bir servis olduğu kanısına vardım.

Avast ile Rastgele Güçlü Parola Oluşturalım

Avast ile Rastgele Güçlü Parola Oluşturalım

Şifrenizin zor olması için parola uzunluğu belirleyebileceğiniz gibi, şifre içerisinde kullanılacak karakterleri de seçebiliyorsunuz. İlgili servise buraya tıklayarak gidebilir ve zor, karmaşık parolanızı bugün oluşturabilirsiniz.

Avast ile Rastgele Güçlü Parola Oluşturalım
    • Dandanakan01
    • 16 Ağustos 2019, 21:12

    Eskiden kullandığım bir virüs programıydı avast şimdilerde windows sisteminin içerisinde gelen Essentiles ve güvenlik duvarı virüs programı kullanımını azaltmış durumda bu durumdan etkilenen yazılım şirketleri güvenlik alanının dışına çıkmadan başka alanlara yöneldiler mesela virüs programı olarak bildiğimiz Avast Norton gibi aklıma gelmeyen başka virüs programları da sayılabilir hepsi VPN sağlar oldu konuda geçen parola oluşturma yazılımı da bunlardan bir tanesi en azından ben öyle düşünüyorum acaba yanılıyor muyum?

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri