Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Samsung, Kendi Kredi Kartını Çıkardı


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


SamsungAkıllı telefondan tutun da, televizyon, tablet, saat vb. teknolojinin her alanında faaliyet gösteren dev şirket Samsung, yepyeni bir alana yöneliyor. Samsung, kendi kredi kartını çıkarıyor! Axis Bank ve Visa ortaklığı ile birlikte, kendi kredi kartını duyuran teknoloji şirketi, alanında hizmet veren şirketlere rakip olmayı hedefliyor.

Samsung Kredi Kartı

Samsung kredi kartı hizmetine sahip olanlar, Samsung’un birbirinden güzel avantajlarından yararlanabilecek. Örneğin, şirket, kredi kartıyla yapılan Samsung ürünü alışverişlerinde, satın alım fiyatının %10’unu alıcılara geri ödeyecek. Anlaşma, tüm Samsung ürünleri için geçerli sayılacak. Ayrıca Samsung ürünü alımlarında minimum işlem tutarı ve limit olmayacak.

Samsung Kredi Kartı Avantajları

Samsung, piyasaya Signature (imzalı) ve Infinite (sonsuz) ismiyle sunduğu iki kredi kartı modellerine ayrı ayrı avantajlar sunacak. Samsung ürünlerinin satın alımı dışında, kredi kartını kullanacak kişiler, şirketin anlaşmalı olarak sunduğu özel kampanyalardan da faydalanabilecek ve ek olarak belirlenen tutardaki her harcamada, Edge ödül puanları toplayabilecekler.

Kredi kartı hizmetinin, şu an için yalnızca, kademeli olarak Hindistan’da verileceğini belirtelim.


  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık