Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Tooltapp İle Android Dünyası Elinizin Altında


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


Android kullanıcı sayısına baktığımızda, bu kullanım oranının oldukça fazla olduğunu dile getirmek kesinlikle yanlış olmayacaktır. Peki, öyleyse Android ile ilgili birçok şeyin elinizin altında ve yalnızca istediğiniz şekilde yer alması sizce de kulağa iyi gelmiyor mu? Tamindir.com'u da bünyesinde barındıran CNT İnteraktif A.Ş. tarafından bir uygulama geliştirildi: Tooltapp! Uygulama, Android ile ilgili olarak birçok şeyin elinizin altında yer almasına olanak tanıyor. Peki bunlar neler mi? Bunlardan bazıları; tablet ve akıllı telefon kullanıcılarının işine yarayabilecek uygulamalar, oyunlar ve incelemeler olarak dile getirilebilmektedir. Yani ürününüz için lâzım olabilecek birçok rehber içerikli kaynak doğrultusunda cihazınızın verimliliğini ve stabilitesini de bu doğrultuda artırabiliyorsunuz. Bu bağlamda uygulamayı biraz daha incelemek daha sağlıklı olabilir.

Tooltapp Neleri İçeriyor?

Uygulama cihazınıza özgü olarak içerikler sunduğu için, alâkasız içerikler içerisinde kaybolmanız söz konusu olmamakla birlikte, ihtiyaç duyabileceğiniz rehber niteliğindeki içerikler vasıtası ile cihazınızı daha da verimli bir hâle getirebilmektesiniz. Bu da elbette cihazınızın daha sağlıklı çalışmasını beraberinde getirecek olan bir etken olarak dile getirilebilir. Peki uygulama neleri içeriyor? Bunları madde madde sıralamak gerekir ise, sonuç olarak aşağıdaki gibir listeleme yapabiliriz.

 • Cihazınız için "Nasıl Yapılır?" başlığı altında inceleyebileceğiniz özel içerikler.
 • Yeni ürünlerle ilgili güncel incelemeler ve analizler.
 • Android için kullanılabilecek en popüler temalar ve eklentiler.
 • Android güncellemeleri ve bu güncellemelere dair yenilikler.
 • Farklı kaynaklardaki Android içeriklerinin düzenli olarak sunulması.

Tüm İçerikler Tek Bir Yerde

Bugün bakıldığında Android temelli birçok web sitesi mevcut. Ancak bu web sitelerinin içerisinde kaybolduğunuz zamanlar da olmuş olabilir. İşte bu durumda Tooltapp yardımınıza yetişiyor. Uygulama, birçok Android içeriğini düzenli olarak ve tek bir yerden incelemenizi sağladığı için, zamandan da tasarruf etmenizi beraberinde getiriyor.

Eğer ki Android tabanlı cihaz kullanıyor ve daha da bilgi toplamak ve bu bilgileri düzenleyerek, kendinize uygun bir biçimde kullanmayı arzu ediyor iseniz, uygulamayı kullanmayı deneyebilirsiniz. Cihazınızı bu şekilde daha da verimli olarak kullancağınızdan şüpheniz olmasın!

Tooltapp Uygulamasının Özellikleri

Uygulama birçok açıdan düşünülerek hazırlanmış durumda. Nasıl mı? Şöyle ki, yalnızca bir şeyleri takip etmenize veya okumanıza olanak tanımıyor. İçerisinde yer alan işlevsel özellikler doğrultusunda hareket etme imkânı tanıyor. Dilerseniz bu özelliklerden bazılarını yine madde madde, listeleyerek aktaralım. Bu şekilde aklınızdaki soru işaretleri de giderilmiş olacaktır.

 • En önemli Android haberleri için bildirim özelliği.
 • Dilediğiniz Android tabanlı haberleri beğenme ve paylaşma özelliği.
 • Google+ veya Facebook vasıtası ile giriş yapabilme özelliği.
 • Android ipuçları arasında arama yapabilme.
 • Tamamen reklamsız ve sade bir tasarım.

Yukarıda sıralanmış olan özelliklerin yanı sıra elbette birçok özellik daha mevcut. Bu özellikleri uygulamayı deneyimleyerek görmeniz daha iyi olabilir. Bunun için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak uygulama hakkında daha da geniş bilgiye ulaşarak, indirme bağlantı doğrultusunda bugün indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz. Tooltapp birçok konuda işinizi kolaylaştıracak gibi görünüyor.


  • uryan
  • 26 Nisan 2020, 20:19

  casper n200 windows yüklü tabletime androide gecmek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık