Tavsiye: Google Belgeseli – Türkçe (Bir Başarı Hikâyesi) Hatırlayalım: Lizzie Velasquez: Gerçek Bir Mücadele Öyküsü
Fatih Özel Kolej

WordPress’te Kendi Kendine Çıkış Yapma Sorunu Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

WordPress dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Dolayısı ile açık kaynak kodlu sistemler arasında tercih bakımından en üst sırada yer aldığını dile getirmek abartılı olmayacaktır. Ancak buna rağmen zaman zaman bazı eksiklikleri eklenti ile kapatmayı düşünebiliyoruz. Gerçi kimine göre olan eksiklikler, kimine göre öyle olmayabiliyor. Örneğin, bazen WordPress altyapısına sahip sitenizde kendi kendine çıkış yapma sorunu ile karşılaştığınız oldu mu?

AYRICA: WordPress’te Sadece Ana Sayfada Reklam Göstermek

Aralıklarla böyle durumlar olabiliyor. Ancak endişelenmenize gerek yok. Çünkü bu durum bir sorun değil, varsayılan olarak gelen bir özellik. Gerçekten de öyle. Peki bu süreç nasıl işliyor dersiniz?

AYRICA: WordPress’te Yazı Kutusu Boyutu Nasıl Değiştirilir?

WordPress’e normal giriş yaptığınızda 2 gün boyunca hesabınız aktif kalır ve sonra otomatik olarak çıkış yapar. Giriş yapar iken, “Beni Hatırla” seçeneğini işaretlerseniz eğer, toplam 14 gün boyunca sistem kullanıcı hesabınızı aktif tutar ve daha sonra aynı şekilde otomatik şekilde çıkış yapar. Yani bu durum kesinlikle bir problem veya benzeri bir zafiyet olmayıp, tamamen varsayılan bir yapıdır. Bilmeyenler ile paylaşmak istedik ki, endişenecek bir durumun olmadığı aklınızda bulunsun.

Sponsorlu Bağlantılar


Teknobeyin Facebook
Sayfasını Bugün Beğenin!
  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Bugün Günlerden: . Toplam 19 kategorideki 7.648 yazıda 8.070 yorum bulunmaktadır.
Yukarı Çık