Tavsiye: Google Belgeseli – Türkçe (Bir Başarı Hikâyesi) Hatırlayalım: Lizzie Velasquez: Gerçek Bir Mücadele Öyküsü
Fatih Özel Kolej

Mobvoi’dan Android Wear’lı Akıllı Saat: Tichwatch (Video)

Sponsorlu Bağlantılar

Fon toplama platformu Kickstarter ile yenilikçi bir ürün daha firmanın istediği başarıyı elde etmesiyle birlikte satışa sunulmaya hazırlanıyor. Çinli Mobvoi şirketi tarafından geliştirilen Tichwatch S ve Tichwatch E akıllı saatler, şık tasarım ve etkili özellikleri uygun fiyatlarla kullanıcılar ile buluşturuyor. Android Wear 2.0 yüklü olarak gelecek saatlerde 1,4 inçlik OLED ekran, MediaTek 2601 çift çekirdekli işlemci, 512 MB RAM bellek ve 4 GB kapasite ile birlikte 300 mAh gücünde batarya yer alıyor.

2 saatten az bir sürede tam şarjlı duruma gelebilen akıllı saatler, 6 saate kadar müzik deneyimi, 6 saate kadar konuşma ve 120 saate kadar bekleme süresi vadediyor. Aralarındaki fark ise Ticwatch S (Sport) modelinde GPS, daha iyi izleme yeteneği için saat kayışındayken, Ticwatch E (Express) modelinde ise saatin gövdesinde bulunuyor.

Ayrıca Wi-Fi ve kalp ritmi sensörü ile birlikte IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan saatlerden Ticwatch E modeli 119 dolardan, Ticwatch S modeli ise 139 dolardan kasım ayında satışa sunulacak.

Sponsorlu Bağlantılar


Teknobeyin Facebook
Sayfasını Bugün Beğenin!
  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Bugün Günlerden: . Toplam 19 kategorideki 7.648 yazıda 8.070 yorum bulunmaktadır.
Yukarı Çık