Tavsiye: Google Belgeseli – Türkçe (Bir Başarı Hikâyesi) Hatırlayalım: Lizzie Velasquez: Gerçek Bir Mücadele Öyküsü
Fatih Özel Kolej

Tumblr Aramalarında Çıkmama Sorunu ve Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzün en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden birisi olan Tumblr‘daki bazı kullanıcıların, “Neden Tumblr aramalarında çıkmıyorum?” sorusunu kendilerine sorduğunu düşünüyorum. Bu konu ile ilgili kişisel olarak çok fazla araştırma yapsam da, sonuca ulaşamamıştım. Ancak bu araştırmalarımı tamamladığımda, nihayet sağlıklı bir sonuca ulaşabildim. Bunun temel sebebi, Tumblr’da tam anlamı ile etkileşimli olmamak denilebilir.

Tumblr Arama Sorgularında Çıkma Yöntemi

Sizlerle paylaşıyor olacağım çözüm önerisi komplike değil. Yapmanız gereken ise, beğendiğiniz Tumblr bloglarını takip etmeye başlamaktır. Yani ortalama 5 veya 10 adet Tumblr altyapısı ile oluşturulmuş olan blogu takip ettikten sonra, hem aramalarda hem de etiket sayfalarında çıkmaya başlayacaksınız. Bu oldukça önemli. Çünkü bildiğiniz üzere bu sayfalar vasıtası ile daha çok ziyaretçiye ulaşılabilmektedir. Bu yüzden sizler de bu çözüm önerisini deneyebilirsiniz.

Eğer hâlâ sonuç olumsuz ise; blogunuzdaki paylaşımların sayısını artırın ve ilginizi çeken sayfaları takip etmeye devam edin. Bu çözüm önerisi denenmiş olup, sonuç ise olumlu olarak yansıdı. Dolayısı ile bu yönde bir sorununuz var ise, sizler de bu çözüm önerisi ile arama sorgularında çıkmaya başlayabilirsiniz. Bu yöntemin SEO çalışmalarınız için de önemli olduğunu lütfen unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar


Teknobeyin Facebook
Sayfasını Bugün Beğenin!
  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Bugün Günlerden: . Toplam 19 kategorideki 7.711 yazıda 8.109 yorum bulunmaktadır.
Yukarı Çık