Bu sitedeki her şey Sevgi ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Linkedin Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır


2003 yılında kurulan ve iş dünyasındaki kişilerin diğer kişilerle iletişim kurmasını ve bilgi alışverişinde bulunmasını sağlayan sosyal paylaşım sitesi Linkedin, milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu yazımızda da sizlere Linkedin hesap kapatma hakkında uygulamanız gereken adımları sıralayacağız. Siz de, Linkedin hesabınızı kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Linkedin Hesap Silme Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle "Linkedin hesap silme" bağlantısına tıklayın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza "Hesap Kapatma Nedeni" başlıklı sayfa gelecek. Bu sayfadayken kapatma nedeninizi seçtikten sonra 'Devam' butonuna tıklayın.
  • Daha sonra karşınıza gelen doğrulama sayfasında 'Hesabı Doğrula'ya basın ve 'Hesabı Kapat' butonuna tıklayın. Bu işlemin ardından Linkedin hesabınız kapatılacaktır.

Linkedin Hesap Silme Konusunda Bilmeniz Gerekenler

  1. Hesabınız kapatıldıktan sonra hesap ile ilişkilendirilen tüm e-posta adresleri 24 saat içerisinde başkalarının kullanımı için hazır hale getirilecektir.
  2. Linkedin hesap kapatma işlemlerinin ardından hesaba ait profile, mesajlara ve verilere erişemeyeceksiniz.
  3. Kapatılan hesaptan başkalarına verilen tavsiyeler de kaldırılacak.
  4. Artık Linkedin'de görünmeyeceksiniz.
  5. Linkedin hesabınız hızlı ve kolay bir şekilde kapatılsa da, genel profilinizin arama motorlarından kaldırılması biraz zaman alabilir.

Linkedin Hesabını Geri Alma!

Diğer sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi hesabınızı kapattıktan sonra geri alabilmeniz için verilen vazgeçme süresi Linkedin'de maalesef yer almamaktadır. Linkedin hesabını geçici olarak kapatma seçeneği bulunmadığı için kapatma işleminden sonra tekrar geri getirmeniz mümkün değildir.

  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.