Tavsiye: 12 Adımda Pazartesi Sendromunu Yenin! Hatırlayalım: 10 Adımda Pozitif Olma Rehberi
Fatih Özel Kolej

Günün Android Uygulaması: Microsoft Hyperlapse Mobile

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play’de Microsoft tarafından geliştirilen Hyperlapse Mobile, Android işletim sistemli telefonunuzla zaman atlamalı çekimler yapmanıza imkan tanıyan bir uygulamadır. Normal hızda çektiğiniz videolarınızı belli ölçüde hızlandırarak kısa sürede daha fazla içerik göstermenize izin veren Microsoft Hyperlapse Mobile, videoları standart hızından 32 kat daha fazla hızlandırmanıza imkan tanıyor. Instagram’ın Hyperlapse uygulamasına benzeyen uygulama da farklılıklarda bulunuyor.

Örneğin; sadece anlık çekim yaptığınız videoları değil, daha önceki bir videonuzu da aktarabiliyorsunuz. Videoları hızlandırmak için telefonun jiroskopik ve ivmeölçer verilerini kullanmayıp kendine özel algoritması ile bunu yapan uygulama, bu sayede çok daha iyi sonuçlar elde edebilmenizi sağlıyor.

Çekip ayarladıktan sonra videonuzu isterseniz kaydedebilir, isterseniz de sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın tanıtım videosunu aşağıdan izleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Android 4.4 ve üzeri sistemlerin desteklediği Microsoft Hyperlapse Mobile uygulamasını aşağıdan ücretsiz olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

Microsoft Hyperlapse Mobile Ekran Görüntüleri

Microsoft Hyperlapse Mobile Tanıtım Videosu


Sponsorlu Bağlantılar


Teknobeyin Facebook
Sayfasını Bugün Beğenin!
  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Bugün Günlerden: . Toplam 19 kategorideki 7.957 yazıda 8.259 yorum bulunmaktadır.
Yukarı Çık