Tavsiye: 12 Adımda Pazartesi Sendromunu Yenin! Hatırlayalım: 10 Adımda Pozitif Olma Rehberi
Fatih Özel Kolej

Günün Android Oyunu: Angry Birds 2

Sponsorlu Bağlantılar

İlk olarak 2009 yılında iOS platformuna çıkarak büyük bir ilgi ile karşılaşmasından sonra diğer platformlara da gelen Angry Birds, Seasons, Rio, Friends, Space, Star Wars 1-2, Go!, Epic, Transformers, Fight!, Under Pigstruction, Bad Piggies, Stella ve Stella Pop olmak üzere 14 farklı versiyonu ile karşımızdaydı. Şimdi de tüm zamanların en iyi mobil oyunu tamamen yenilendi ve Angry Birds 2 olarak karşımıza çıktı. Angry Birds 2, muhteşem kalitede grafikleri, birbirinden eğlenceli seviyeleri ve sevimli domuzcuklarıyla mobil oyuncuları tekrar bağımlısı yapacak.

Yeni oyunla birlikte artık fırlatılacak kuşu oyuncu seçiyor. Ayrıca daha çok bloklar imha ederek yıkım ölçerini doldurabilir ve ekstra kuşlar kazanabilirsiniz. Çok aşamalı seviyeler ve muhteşem büyüler gibi özelliklerle gelen oyunda dünya çapında oyunculara Arena’da meydan okuyarak, turnuvalara katılabilir ve en yetenekli kuş fırlatıcısı olabilirsiniz.

Android 4.0 ve üzeri sistemlerin desteklediği Angry Birds 2 oyununu ücretsiz bir şekilde aşağıdan indirerek, hemen oynamaya ve eğlenceli vakitler geçirmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Angry Birds 2 Ekran Görüntüleri

Angry Birds 2 Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar


Teknobeyin Facebook
Sayfasını Bugün Beğenin!
  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Bugün Günlerden: . Toplam 19 kategorideki 7.957 yazıda 8.259 yorum bulunmaktadır.
Yukarı Çık