Bu sitedeki her şey ile kodlanmıştır.

Kategori Listesini Göster

Geleceğin en iyi forum yazılımı; XenForo!


Başlık fazla iddialı oldu sanıyorum ki, fakat bana göre gerçekten geleceğin en iyi forum yazılımı olabilecek herşeye sahip; XenForo. Elbette şu var ki, forum yazılımı dünyasında bir çok forum yazılımı mevcut. Örnekse; vBulletin, SMF, PhpBB gibi bir çok yazılım mevcut. Bana göre, XenForo'yu bu yazılımlardan ayıran özelliği, tamamen herşeyiyle farklı olması. Özellik bakımından zaten incelediğiniz zaman, farkı görebilirsiniz. İçerisindeki bulundurduğu özellikler ayriyetten teması vs. herşeyiyle harikulade bir forum yazılımı olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki bunu inceleyenlerde görecektir.

XenForo'ya hızlıca göz attığım zaman, ilk gördüğüm şey açıkçası tasarımın bu kadar sade olmasına rağmen bir o kadar da, profesyonel olması. Bu profesyonellik tasarımın renklerinin uyumluluğundan ziyade, temada bulunan özellikler. Yani giriş yapma bölümü, profil alanları, forum bölümleri vs. herşeyiyle XenForo güzel hazırlanmış bir yazılım. İnanıyorum ki, geleceğin en iyi forum yazılımı olur mu bilmem ama en iyi forum yazılımları arasına gireceğini düşünüyorum..

Eğer ki istiyorsanız XenForo'yu kullanabilirsiniz. Fakat, XenForo lisanslı bir forum yazılımı. Dolayısı ile, aşağıda yer alan resmi sitesine girerek, lisansı satın alabilirsiniz. Şuan için almak ne kadar yararlı olur bilemem, sonuçta yeni bir forum yazılımı..

Adres: XenForo

  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.