Bugün Günlerden: . Toplam 19 kategorideki 7.414 yazıda 7.872 yorum bulunmaktadır.
Tavsiye: LG G5′i Nasıl Hızlandırırım? 5 Adımda LG G5 Hızlandırma Hatırlayalım: LG G5 ile İlgili En Yaygın 10 Problem ve Çözümleri
Sponsorlu Bağlantılar

Digitalzone’16 SEO’ya Farklı Perspektiften Bakmanızı Sağlayacak

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde internet sektörünün nabzını “SEO” olgusunun tuttuğunu dile getirmek hiç de yanlış olmaz. Sağlıklı bir optimizasyon altyapısına sahip olmadan, bu ekosistemde tutunmak pek de kolay değil. Dolayısı ile bu işin “inceliklerini” öğrenmek elzem durumda. Türkiye’de kendine özgü kültür yapısına sahip olan Zeo dijital ajansı tarafından mükemmel bir organizasyon daha gerçekleşecek olup, geçtiğimiz senelerde de “SEOzone” olarak bu yönde bir etkinlik gerçekleştirilmiş idi. Bu sene ise Digitalzone’16 olarak dördüncüsü gerçekleşecek olan etkinlikte, alanında birçok uzman konuşmacı sayesinde, SEO’nun ne olduğundan, nasıl aksiyon alınmasına kadar birçok yönde bilgi aktarımı sağlanacak. Bilmeniz gereken birçok konu işlenecek diyebiliriz.

Bilindiği üzere bir internet sitesinin sağlıklı bir ivme yakalayabilmesi için, birtakım spesifik arama motorları yönergelerini sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmesi gerekiyor. Dolayısı ile bu gibi sebeplerden ötürü, SEO’yu daha iyi anlamak ve bu bağlamda çalışmalar gerçekleştirmek oldukça önemli. Bu yüzden ince eleyip, sık dokumak adına mevcut bilginizi pekiştirmenizin ise bir zararı olmayacaktır. Yapacağınız her bir çalışma bir nevi, arama motorlarındaki kaderinizi belirlemektedir.

SEO Kavramını Uzmanlarından Öğrenmenin Tam Zamanı

21 – 22 Ekim tarihlerinde, İstanbul’da Şişli Radisson Blu Hotel‘de gerçekleşecek olan etkinliğe, birçok firmanın dijital pazarlama uzmanlarının da katılım sağlaması bekleniyor. Arama motoru optimizasyonu olgusuna daha farklı bir çerçeveden bakmak istiyorsanız, Digitalzone’16 etkinliğini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. En azından kariyer hedefiniz internet sektöründen geçiyor ise, SEO’nun tam olarak ne olduğunu sağlıklı bir şekilde anlamanız uzun vadede oldukça faydalı olacaktır.

Ayrıntılar: Digitalzone’16

Sponsorlu Bağlantılar


Teknobeyin Facebook
Sayfasını Bugün Beğenin!
  1. Yorum bulunmamaktadır.

Bu yazıya yorum göndermek ister misiniz?

Dikkat: Her yorum gönderen kişi, kendi gönderdiği yorumdan sorumlu olmaktadır.
Not: Yazı ile herhangi bir ilgisi bulunmayan yorumların onaylanmadığını belirtmek isteriz.
Yazı Etiketleri
Yukarı Çık